Цікаві факти про руки

Цікаві факти про руках

Ми користуємося своїми руками кожен день, і практично неможливо уявити собі життя без них. Але що ми знаємо про одну з найбільш активних частин тіла? Нижче представлені найцікавіші факти про наших руках:

У наших пальцях немає м’язів. М’язи, за допомогою яких наші пальці можуть рухатися, знаходяться в долонях і в середині передпліччя. Вони з’єднуються з кістками пальців за допомогою сухожиль, які тягнуть і управляють пальцями, як маріонетками.

– Рука з найдавніших часів була символом захисту.

– Ваші нігті виростають за рік приблизно на стільки ж, на скільки щорічно зсуваються континенти.

– Щоб повністю оновитися нігтям на руках потрібно близько 6 місяців, нігтям на ногах в 2-3 рази більше.

Найдовші нігті у світі належали Шідар Чіла (Shidhar Chillal). Їх довжина була 20 футів і 2 дюйми. Щоб виростити їх знадобилося 48 років.

12,6 відсотків всіх чоловіків є лівшами, серед жінок таких лише 9,9 відсотків.

Одна третина всіх гострих травм пов’язана з пошкодженням верхніх кінцівок.

Четверта частина травм, одержуваних у спорті, пов’язана з руками і зап’ястями.

– Коли рука довго перебуває у воді, шкіра долоні покривається зморшками. Чому? Точний механізм невідомий, але він чітко контролюється нервами. Коли нерв довгий час знаходиться у воді, він втрачає здатність до розгладження зморшок.

Білі діти в чотири рази частіше, ніж чорні народжуються з перетинчастими пальцями.

Великий палець знаходиться під контролем 9 окремих м’язів, які управляються 3 основними нервами руки.

На кожній руці знаходиться: 29 великих і дрібних кісток, 29 великих суглобів, 123 зв’язки, 34 м’язи, які керують пальцями, 48 нервів і 30 артерій.

– Близько чверті моторної кори людського мозку відповідально за рухи м’язів рук.

– За своєю Cтруктура нігті – Це видозмінений волосся.

Пальці ніколи не бувають абсолютно прямими. Як правило, вказівний, безіменний палець і мізинець трохи викривлені в бік середнього пальця, в той час як середній палець може бути викривлений в різні боки.

– Під час галльську війни, Юлій Цезар наказав усім полоненим відрізати пальці, щоб коли вони поверталися в свою країну, служили в якості прикладу і більше не могли користуватися зброєю. Пізніше ця практика використовувалася в багатьох війнах і в работоргівлі.