Цікаві факти про пиво частина 1

Цікаві факти про пиво частина 1

Пивом прийнято називати слабоалкогольний напій, який отримують завдяки спиртовому бродінню солодового сусла за допомогою пивних дріжджів, а так само хмелю. Більшість сортів пива, в основному, містить 3 – 6% алкоголю, а так само деякі поживні речовини; вуглекислого газу 0,3 – 0,4%, вуглеводів 7 -10%.

У середні століття пиво варили ченці в монастирях, історики знайшли доказ того, що у кожного монаха-пивовара було право вживати близько 5 літрів цього напою в день. А ось фразою «Хліб і пиво» ​​було прийнято вітати один одного в стародавньому Єгипті. Богиня родючості і пива Изис була вельми шанована ними.

А знаєте ви, звідки з’явився вираз «медовий місяць»? У стародавні часи в Вавилоні існував якийсь звичай: протягом місяця після весілля батько нареченої повинен був поїти новоспеченого зятя медовим пивом.

Дослідження показали, що у людей, які регулярно, але помірно, вживають пиво, проблем зі здоров’ям на чверть менше. Хопкінскім університетом США проведені дослідження, в яких брали участь 17 250 чоловік. Люди були різної статі і віку, а так само відрізнялися фізичним здоров’ям. Вчені з’ясували, що люди, які вживають пиво, має набагато краще здоров’я, ніж ті, які не вживають алкоголь взагалі або ті, хто віддає перевагу інші напої.

У Японії пиво вважається національним напоєм. Вчені цієї країни довели, що пиво здатне виводити з організму канцерогенні речовини, а так само, що не мало важливо, знижує ризик виникнення ракових пухлин в 2 – 3 рази. Вважається, що пивна терапія здатна допомогти у випадках, коли безсилі навіть антибіотики.

На пивоварному заводі Росс в Брістолі, Великобританія, було зварено найміцніше пиво Famous Falling over Water. Це пиво містило 17,3% спирту за об’ємом (14,3% по масі).