Цікаві факти про природні аномалії

Цікаві факти про природні аномалії

 1. Вулемі є доісторичним рослиною. В Австралії протягом тривалого часу факт його існування був державною таємницею. Це дерева – сосни. Їх вік – приблизно 150 мільйонів років.

2. «Іридієва аномалія» знаходиться поруч з Римом. У цьому місці рівень іридію перевищує допустиму норму в 300 разів. Глибина, на якій знаходиться цей шар, збігається з геологічної кордоном між кайнозоем і мезозоем. Це той період, коли вимерли динозаври. Цікавий факт: таке місце не одне. Такі ж аномалії були виявлені в Іспанії, на узбережжі Каспійського моря і в Данії. Існує навіть теорія, яка говорить про те, що це сліди від падіння метеорита.

3. В той час, коли проводилися дослідження Антарктиди і Північного Льодовитого океану, вчені виявили таку аномалію: їх контури збігаються. Після всебічного вивчення даної аномалії, вчені зробили припущення, що, коли на Землю впав метеорит, він як би «виштовхнув» собою Антарктиду з іншого боку планети. Нам здається це малоймовірним, проте, не дивлячись на це, таке припущення набирає все більше популярності і має не малу кількість умів, згодних з цим.

4. На території Китаю існує річка з водоспадом. Аномалія полягає в тому, що ця вода не замерзає навіть при такій низько температури, як -30 градусів за Цельсієм. Але саме дивно те, що в самій середині літа цей потік води починає замерзати. Ученим досі не вдалося розгадати цю таємницю.

5. В горах індійського штату Ассам є таке місце, яке має назву «долина падаючих птахів». Щорічно, в серпні місяці, в середині ночі починається справжній «зорепад» і птахів. Під час падіння з неба, птиці знаходяться в якомусь напівпритомному стані. Коли люди беруть їх у руки, вони ніяк не реагують на це і навіть не роблять жодних спроб вирватися.

6. Наступна аномалія стосується всіх високоточних вимірювальних приладів. Вона має назву «дрейф нуля». Під час вимірювання метрологічних даних, що повторюються помилки. Причому повтор має властивість незмінного сталості. Простір, який нас оточує, перебуває в якомусь постійному зміні, весь час змінюються його параметри. Це стає причиною, яка позначається на стрілках різних вимірювальних приладів. Але секрет в тому, що зрозуміти, що ж саме змінюється, вченим так і не вдається.

7. Вам відомо, що таке «громова лисина»? Так називається зона високої напруги. Вона виникає після того, як в землю потрапляє грозовий розряд. Якщо людина спробує пройти саме з цього місця, він, швидше за все, загине. Заспокоює одне: у місці потрапляння енергетична воронка тримається лише на протязі кількох хвилин.

8. Якщо перекласти слово «дроссолідес» з грецької мови, то вийде «крапельки води». Це назва черговий аномалії, яка спостерігається на узбережжі острова Кріт. Перед світанком, у середині літа, в той момент, коли в повітрі з’являються крапельки туману. Люди, які спостерігають за цим явищем, стверджують, що на їх очах, прямо над морем, біля замку Франка – Кастелло, відбувається величезна битва. Вчуватися крики поранених людей і чути брязкіт зброї, коли метал ударяється об метал. Цю картину можна порівняти з міражем. Картинки повільно рухаються в бік замку і зникають у його стінах. За історичними даними, саме в цьому місці відбулася велика битва між турками і греками. Бій відбувався близько 150 років тому. Саме фрагменти цієї битви і спостерігають очевидці. Пояснення аномалії тільки одне: зображення заблукало в часі…

9. Наступна аномалія пов’язана з маленькою водоймою, розміри якого 100 на 60 метрів. Він знаходиться в Талдыкурганской області, Казахстан. Справа в тому, що вода ніколи не пересихає навіть при дуже високій температурі повітря. І водойму завжди наповнений крижаною водою. Ніякої живності в озері немає, як і не ростуть водорості. Ніякі точні дослідження в водоймі провести не представляється можливим, так як водолази починають задихатися приблизно через три хвилини після занурення, навіть не дивлячись на те, що балон, наповнений повітрям.

10. Мікробіолог Рауль Кано виявив в шматку бурштину живі мікроорганізму, які називаються спори Кано. Аномалія полягає в тому, що ці мікроорганізми потрапили в смолу приблизно 25 мільйонів років тому. І вони досі живі.