Цікаві факти про помаду

Цікаві факти про помаду

У всьому світі помада є самої продаваною косметикою.

1. В гарній, зволожуючій помаді, повинні бути присутні такі компоненти, як рожевий віск, карнаубський і бджолиний віск. До її складу повинні входити мигдальне олія, масло ши і какао.

2. Помаду з штучними інгредієнтами вирахувати не складно. Якщо після використання цього косметичного продукту ваші губи стають сухими і починають тріскатися – ви користуєтеся поганою помадою. У такому випадку рекомендується змінити її на більш якісну. Вибирайте помаду, до складу якої не входять гліцерин і вазелін. Якщо вони все-таки присутні, то повинні значитися в кінці списку.

3. Візуально збільшити губи зможе ментоловмісна помада. До її складу входять м’ята і масло ментолу. Саме вони забезпечують приплив крові до ваших губ.

4. Існує думка, що якщо користуватися яскравою помадою, то власний пігмент губ з часом вицвітає. Це велике перебільшення. Однак часте і тривале використання такої помади може призвести до того, що губи можуть змінити свій натуральний відтінок. Пов’язано це з тим, що в тканинах порушується кровообіг, це призводить до збліднення губ. Не варто через це відмовлятися від помади. Таке трапляється далеко не в кожному випадку.

5. Помада вважається органічною у тому випадку, якщо в ній міститься не менше ніж 85% натуральних компонентів. На етикетці ви побачите позначку «біо» або «органік».

6. Жінкам губна помада надає впевненості в собі. Вченими були проведені дослідження, які показали, що ті жінки, які щодня користуються губною помадою, мають гарну поставу. Цікавий факт: дами, які користуються помадою, рідше мають проблеми з хребтом.

7. Близько 4,5 кілограм помади з’їдає жінка за все своє життя. А чоловіки – приблизно 1,5 кілограма.

8. Не всі знають, що помада зберігається 1,5 – 2 роки. Після того, як герметичність упаковки порушена, використовувати засіб рекомендується не більше ніж 5 – 6 місяців. Якщо ви помітили, що змінився запах помади, або її структура, слід негайно замінити косметику. Якщо використовували прострочений продукт, можете не уникнути хайлита (ураження шкіри, сильне почервоніння та тріщини).

9. Від ультрафіолету вас не врятують блиск для губ і глянсова помада. Ці речі мають більшу що відбивається здатність. Для захисту використовуйте косметику з сонячним фільтром SPF 15.

10. Не забувайте стежити за чистотою помади. Класичний косметичний засіб має футляр, що викручується,  у який легко проникають різні бактерії. Кремова губна помада – варіант більш гігієнічний, особливо якщо її наносити одноразовими пластиковими шпателями.