Цікаві факти про подарунки

Цікаві факти про подарунки

 1. У німецькій мові є слово Drachenfutter, якщо перекладати дослівно, то воно переводитися «корм дракона». А позначає подарунок дружині від провинився чоловіка.
 2. У 1945 році російські школярі подарували американському послу дерев’яне панно у формі герба США. Але школярі і не знали, що в нього вмонтований «жучок«, який вісім справно транслював всі переговори посла.
 3. Не тільки люди хвалять дам подарунками, наприклад у мух-толкунчиков самець підносить самиці спіймана їм комаха, щоб злучитися з нею.
 4. У Каталонії є незвичайна традиція. На Різдво прийнято дарувати Каганер. Це маленькі скульптури какао чоловічків.
 5. Найдовший список подарунків був у Сталіна на його 70-річчя. Список його подарунків друкувався в радянських газетах з грудня 1949 по березень 1953.
 6. У Японії на День Святого Валентина подарунки отримують тільки представники сильної статі. Дівчата не отримують нічого, а стурбовані лише тим, як знайти кращий чоловічий подарунок для свого улюбленого
 7. Статуя Свободи – найбільший подарунок за всю історію людства. Її подарували французи американцям в 1881 році.
 8. Ескімоси роблять подарунки на новий рік своїми руками. Вони роблять невеликі скульптури з льоду, які в умови крайньої півночі зберігаються дуже довго.
 9. Самим незвичайним подарунком на весілля, за сучасними мірками, можна вважати шахи, які турбувалися обов’язково подарувати молодятам в Персії.
 10. У всіх царів була камеральна служба, яка і займалася підбором подарунків.
 11. 26 грудня в Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, Канаді відзначається день подарунків (Boxing Day)
 12. Перший раз процедура обміну футболками між футболістами була офіційно зафіксована в 1931 році після матчу збірної Франції і збірної Англії
 13. В Ірані женихи повинні дарувати нареченій «магріє». У перекладі це означає любов – але на ділі це ДУЖЕ ДОРОГИЙ подарунок – будинок, машина, золото.
 14. Джулія Робертс на весілля Бреда Пітта і Анджеліни Джолі піднесла їм дуже оригінальний подарунок. Вона запропонувала посидіти з їх шістьма дітьми.
 15. У готелі Grand Midwest Hotel, в Дубаї, пара під час проживання народила дитину прямо в номері. Господар був так зворушений, що назвав номер в її частина і довічно дозволив новонародженої зупинятися в цьому номері безкоштовно.