Цікаві факти про одяг

Цікаві факти про одяг

Якісну шкіряний одяг завжди можна відрізнити за запахом. Справа в тому, що чим шкіра якісніше, тим приємніше у неї запах. Якщо ж від виробу доноситься дуже різкий і не дуже приємний запах, це говорить про те, що над виробленням шкурки дуже добре попрацювала хімічна промисловість.

До Коко Шанель кишені вважалися чоловічою частиною гардеробу. Саме ця знаменита жінка ввела кишені і в жіночий гардероб так само.

Блеквелл, британським знавцем моди був складений якийсь список. Цей список включав в себе дам, які дозволяють собі на публіці одягатися дуже екстравагантно. У цей список так само потрапив і … Елтон Джон. Ходять чутки, що співак досі злиться на Блеквелла.

А чи відомо вам, звідки пішла прикмета, якщо надіти одяг навиворіт – то дуже скоро будеш битий? У ті далекі часи, коли правив Іван Грозний, був такий закон: ті люди, які тим чи іншим способом прогнівили царя, змушені були носити одяг навиворіт. А ось у простого народу були свої методи. Наприклад, таким чином, були покарані злодії. Однак, перед тим, як одягти на злодія одяг на виворіт, йому задавали доброго прочухана.

Штани були винайдені древніми кочівниками – скіфами. Як і всі, вони якийсь час прекрасно обходилися без зайвого одягу. Однак, верхи на коні протягом тривалого часу були причиною больових відчуттів в самих що ні на є ніжних місцях. Саме для зручності були придумані перші брюки. Матеріалом для них послужив хутро або ж щільна шкіра. Римляни ні як не хотіли переймати звички у варварів – нехай навіть через це їм доводилося терпіти незручності. Такий одяг, як штани вважалася у римлян під забороною. Їх дозволено було носити виключно кінним воїнам. Наша людина навряд чи відчує ті часи, сьогодні йому досить пару раз клікнути ведмедиком, зайти наприклад на http://ellinashop.ru/katalog/trikotazh, і купити що йому сподобалося.

У римлян взагалі вибір одягу завжди був не дуже то й великий. Коли погода була тепла, вони надягали одну легку туніку. А коли ставало холодно, тоді одягали відразу декілька.