Цікаві факти про одноразові речі

Цікаві факти про одноразові речі

Паперові серветки і хустки. 

У 1930 році компанія Кімберлі-Клар випустила паперові носові хустки. Серветки для видалення макіяжу вийшли в 1924 році, під знаменитим брендом Kleenex. Такі серветки рекламували найпопулярніші актори та зірки театру. Хоча імовірно ними повинні були користуватися виключно жінки, використовували такі серветки все підряд. Природно, компанія – виробник не втратила нагоди для розвитку і стала випускати серветки із запахом, а так само кольорові і стерильні серветки для дітей.

Пластиковий посуд і прилади.

Доктор Елвін Девідсон в 1908 році опублікував одне дослідження, в ході якого він з’ясував, чому підвищується смертність серед школярів. Основною причиною стало використання ними металевих кухлів, при чому абсолютно негігієнічних. Дослідження потрясло всіх жителів. Після цього, в 1910 році, була запатентована так звана «безпечна чашка». Вона представляла собою скручений конусом лист картону.

У радянські часи медиків дуже турбувало питання миття рук перед їжею. А ось на таку проблему, як гігієна громадської посуду не звертали особливої ​​уваги. Приблизно 30 років тому будь-яка людина мала можливість випити газованої води, яка продавалася в автоматах, стояли не кожному розі. Вода наливалася в склянки так званого «колективного» користування.

Сучасну медицину неможливо уявити без одноразових шприців.

Ідея цього винаходу належала ветеринара і фармацевту Коліну Мердоку. Як і припускав чоловік, це зробило б вакцинацію набагато простіше. Вже в 1961 році налагодився випуск таких шприців.

Презерватив.

Презерватив не тільки оберігає від небажаної вагітності, але і захищає від венеричних захворювань. Так само гумовий виріб володіє і додатковими функціями. Винахідник презервативів невідомий. Однак, існують факти, які повідомляють про те, що в 1940 – 1950 роках презервативи були багаторазові і зберігати їх слід було в маленьких спеціальних коробочках. Але вже в 60-х роках стали випускатися одноразові презервативи.

Одноразові запальнички.

Знаменита компанія Bic стала першою компанією, яка почала випускати «кишенькове кресало». Це трапилося в 1972 році.

Речі для предмети, такі, як ручки, фломастери і так далі.

Вперше кулькові ручки випустила компанія Bic в 1953 році. Заснував її француз, Марсель Бік. Минуло всього близько трьох років, але вже тоді продажу ручок зросли до 1 мільйона в день.

Кожна мати розуміє, яка незамінна річ – памперси.

Цікаво, що сама перша ідея одноразових підгузників зазнала поразки. Спочатку з’явилися дитячі непромокальні трусики. Їх одягали на самі звичайні пелюшки. Після почали випускати такі ж трусики, тільки з паперу і тут жінки почали сумніватися: непрактично надягати такі трусики всього один раз. Тільки по події 10 років одна велика компанія проявила жвавий інтерес до одноразових підгузків і тільки тоді їх випуск налагодився.