Цікаві факти про очі

Цікаві факти про очі

Як всім відомо, всю інформацію ми черпаємо з книг, і в більшості випадків, з книг вона далі надходить в інтернет і т.д …. Виходить круговорот інформації, купивши в Україні Офтальмологія підручник, можна багато цікавого дізнатися про зір, і ось кілька фактів :

-Очі – один з основних органів людини, 80% всієї інформації, яку ми отримуємо від навколишнього світу, йде саме через зір.

-1% людей, що населяють земну кулю, має різного кольору райдужної оболонки на лівому і правому очах.

-Колір очей може мінятися при денному світлі або ж при сильному морозі. Таке явища називається хамелеон.

-А чи знаєте ви, чому під час поцілунку люди закривають очі? Це робиться для того, щоб не втратити свідомість від надлишку почуттів. При поцілунку мозок відчуває сенсорну перевантаження, а з закритими очима підсвідомо зменшується надмірна загострення пристрастей.

-Є думка, що люди, які володіють темними очима – витривалі і дуже наполегливі. Але бувають і дуже дратівливі в кризових ситуаціях. Люди з карими очима дуже замкнуті, а зеленоокі – зосереджені й стабільні. Володарі сірих очей – люби рішучі, а блакитноокі – витривалі.

-Фахівці стверджують, що людське око це показник того, як саме ми дивимося на цей світ. Вчені стверджують, що саме це і є однією з причин того, що людський зір псується. Цілком можливо, що у своєму житті людина внутрішньо від чогось відгородився або ж, цілком можливо, що його не влаштовує щось в навколишньому світі.

-Якщо хочете мати більше шансів на заощадження свого зору, тоді відмовтеся від сильно тісній і вузькій одягу. Це дуже погіршує кровообіг, і як наслідок, впливає негативно на зір.

-Цікавий факт: з відкритими очима неможливо чхнути.

-Серед усіх живих істот на планеті тільки людина має білки очей. Навіть у такого близького родича, як мавпа, очі абсолютно чорні.

-Індійські йоги лікують очі за допомогою погляду на сонці. Вони переконані, що саме сонячні промені прискорюють циркуляцію крові, а так само нейтралізують різні інфекції. Однак, такі процедури слід виконувати або на світанку, або на заході сонця, але ні в якому разі не на денне сонце. На ранкове сонце необхідно дивитися широко розплющеними очима і при цьому очі повинні бути розслабленими. Дивитися необхідно стільки, скільки можливо, або ж до тих пір, поки на очах не проступлять сльози.

-Серед науковців існує досить поширена думка, що саме золотий колір здатний допомогти у відновленні зору.

-А знаєте ви, як відрізнити хижого звіра від травоїдного? У хижака очі завжди розташовані так, щоб бачити жертву, на передній частині морди. А у травоїдних очі розташовані по обидві сторони голови – для того, щоб вони могли відразу побачити ворога.