Цікаві факти про народження дітей

Цікаві факти про народження дітей

 1. Виявляється, на нашій планеті кожна третя дитина з’являється шляхом кесаревого розтину.
 2. Тільки 10% немовлят народжуються точно в строк, решта з’являються або завчасно, або запізнюються з появою на світ.
 3. У вівторок народжується найбільше дітей. А найменше – у суботу або неділю.
 4. Близнюки найчастіше народжуються в сім’ях, де у минулих поколіннях вже були двійні або близнюки. У середньому близнюки народжуються у 3% матерів. З початку 1980-х частота їх появи на світ збільшилася на 60% у зв’язку зі збільшенням популярності ЕКЗ.
 5. Рекордсменка за кількістю пологів – Елізабет Гринхилл з Великобританії. Вона народжувала 38 разів, і привела на світ 7 хлопчиків і 32 дівчинки.
 6. Сама багатодітна мама – дружина російського селянина Федора Васильєва, яка народила, за офіційними даними, 69 дітей з 1725 до 1765 року. Жінка народжувала 27 разів і привела на світ 16 двійнят, 7 трійнят і 4 рази по 4 близнюка.
 7. Найбільший немовля важив 10,2 кг і мав зріст 76 см. Він народився в 1955 р у італійки Кармеліни Феделе.
 8. Найменший дитина народилася в Медичному центрі Університету Лойоли, штату Іллінойс. У 2004 р в результаті передчасних пологів на світ з’явилася дівчинка вагою всього 260 грам. Вона була меншою в парі близнюків, друга дівчинка народилася з вагою 600 грам. Дівчаток виходили, вони повністю здорові і зараз нічим не відрізняються від своїх ровесників.
 9. У навколоплідної рідини вагітної міститься стільки ж солі, скільки в океанічній воді.
 10. Діти, яких зачали в осінні і зимові місяці, мають більш високий інтелект, ніж зачаті в теплу пору року.
 11. Найбільша кількість дітей, зачатих в результаті ЕКЗ, народжується в Австралії.
 12. У Кореї 9 місяців життя дитини в утробі матері зараховують до вік. І тому корейцям за документами на рік більше, ніж їх ровесникам з інших країн. А в Індії днем ​​народження дитини вважається день її зачаття.