Цікаві факти про мультфільми

Цікаві факти про мультфільми

Кунг-фу Панда.

-Майстри Журавля, в китайській локалізації мультфільму, озвучував син Джеки Чана, Джейсі Чан.

-Мало кому відомо, що імена героїв мультфільму обрані з слів китайської мови. «Тай Лунг» з китайського перекладається, як «великий дракон», «Шифу» означає «учитель», а «Угвей» перекладається, як «черепаха».

Вольт.

-Тільки після того, як творці цього мультфільму знайшли акторів, які озвучували ролі, створювали персонажів по їх голосу.

-Вольт в англійській версії зветься «Болт» і перекладається, як «блискавка». «Болт» в російській мові звучить, м’яко кажучи, грубо. Тому авторам довелося перейменувати головного героя на "Вольт". Це підтверджує і малюнок у вигляді блискавки на боці у собаки.

– Для того, щоб створити зовнішній вигляд героя, довелося потрудитися, оскільки використовували для цієї мети безліч порід собак. Однак, основу взята американська біла вівчарка.

Скрудж МакДак.

-Головний герой цього мультика зайняв почесне перше місце найбагатших вигаданих персонажів у 2007 році (за версією журналу Forbes). Це пояснювалося тим, що золото в ці роки сильно зросло в ціні.

Шрек.

-Всі рухи Осла у мультику моделювалися на основі рухів собаки. За одним винятком. На початку мультфільму була сцена погоні, в якій рухи Осла моделювалися на основі рухів кролика.

-Коли записувалися репліки героїв мультфільму, актори не зустрічалися, вони працювали окремо один від одного. Репліки партнерів вимовлялися асистентами.

Рататуй.

-Перед тим, як створити мультик, художники-сценаристи сфотографували сміттєву купу. При цьому були так само досліджені продукти гниття. Такі продукти харчування, як банани, апельсини, гриби, ягоди залишили гнити. Це було зроблено для того, щоб створити реалістичний вигляд сміттєвої купи.

-Цей мультик номінувався на «Кращий анімаційний фільм 2007 року». Крім цього, «Рататуй» номінований на п’ять номінацій премії «Оскар».