Цікаві факти про мови світу

Цікаві факти про мови світу У всьому світі налічується більш ніж 6000 мов, а так само їх діалектів. І про кожного з низ можна сказати що-небудь дуже цікаве і пізнавальне.

– Чи відомо вам, що естонську мову носить в собі 14 відмінків.

–  У Камбоджі кхмерский алфавіт. Він налічує 76 букв.

– А ось в арабських країнах розмовна мова дуже відрізняється від письмового. Наприклад, розмовна мова різний у різних регіонах. А ось писемна мова в цих країнах заснований на Корані. Він використовується скрізь: у навчальних закладах, на телебачення і радіо. Так само його використовують і в уряді. Письмовий арабську мову розуміють у всіх країнах Північної Африці, а так само на всьому Аравійському півострові.

– У В’єтнамі переважає мова седанг. У ньому 50 голосних звуків.

– На території між Іспанією і Францією проживають баски. Вони говорять на баском мовою, який абсолютно не схожий ні на одну мову ближніх країн, тобто ні на іспанська, ні на французьку. Ця мова взагалі не належить ні до однієї сім’ї індоєвропейських мов.

– У китайському листі не існує розділових знаків.

– 40 мов існує на Кавказі. До цих мов так само відноситься і абхазький мова, яка носить у собі всього лише 2 голосних звуків. Зате ця мова має аж 60 приголосних звуків.

– А ось індонезійська мова взагалі цікавий: в ньому повторення слова означає множину. Наприклад, «повернення» – «balik», а якщо сказати «balik-balik» це означатиме «назад і вперед». Слово «babi» означає свиня, а «babi-babi» – свині.

– Був час, коли такі мови, як хорватська і сербська вважалися однією мовою. Вони дуже схожі. Однак, хорвати пишуть латиницею, а серби, в свою чергу, кирилицею. Цікавий факт: у цих народів так само різна і релігія.

– В Англії така мова як французький, був визнаний офіційною мовою більш ніж 600 років тому.

– Закони штату Іллінойс забороняють застосують в розмові англійську мову. У цьому штаті офіційною мовою вважається американський.