Цікаві факти про лицарів

Цікаві факти про лицарів Спочатку слово «лицар» перекладалося як «вершник». Лицарем міг стати навіть фермер, якщо у нього була коня і амуніція. І лише через кілька століть лицарство стало передаватися як титул у спадщину. Як де ж, власне, жили ці лицарі? Письменники барди надто перебільшені і прикрашали житло лицарів, описуючи різні красиві замки. Реалії були зовсім іншими. Середній замок лицаря являв собою щось середнє між хлівом, житлом неандертальця і звалищем. У дворах такий «фортеці» прогулювалася різна домашня живність, довкола валявся всяке сміття. Освітлювало приміщення не смолоскипами, а скіпами. По всіх стінах були розвішані шкури різних тварин.

У багатьох книгах і кінематографії лицарів описують, як захисників. Вони оберігали слабких і допомагали обезболенным. Знову-таки, все вигадано. Вони були розбійниками і наганяли страх на жителів навколишніх сіл, що належали цим лицарям. Селяни відчували страз перед ними. Лицарі у них забирали все, навіть саме необхідне для виживання – всі запаси їх зерна.

Своєю зовнішністю лицарі так само викликали огиду. В ті часи середній зріст чоловіка був всього 160 див. Такою хворобою, як віспа, боліли так само часто, як у наш час хворіють люди вітрянкою. Віспа залишала на тілі та осіб потворні сліди. Так само вони вкрай рідко милися і голилися. Відповідно, волосся на голові кишіли вошами, а в бородах застрягали залишки їжі. Освітою похвалитися ніхто з них не міг. Вони були абсолютно неграмотні, а про манери і мови не було. Весь час вони були зайняті розбоями і грабунками, а так само пияцтвом.

Жінкам так само можна позаздрити. З простолюдинками зверталися кепсько, просто тягнучи при першому зручному випадку на сінник. Але якщо раптом якась дама справді сподобалася лицарю, такого він собі дозволити не міг, у всякому разі, до тієї пори, поки вона не стала його законною дружиною. Після цього – регулярні побої.

Кінець такому свавіллю поклав німецький імператор Фрідріх Барбаросса, а так само Папа Урбан. Ними були організовані перші хрестові походи. Вони зуміли дещо-як об’єднати лицарів проти спільного ворога. Хоча благородства в лицарів не додалося.

В наш час дуже часто відбуваються ділові заходи в Підмосков’ї, щодо організації проведення лицарських змагань. Втім останнім часом, практично, в кожному місті є прихильники лицарів, які займаються виготовленням обладунків та зброї, проводять показові бої та організовують заходи в дусі того часу.