Цікаві факти про книги

Цікаві факти про книги

А чи відомо вам, скільки книг взагалі існує? Тільки за даними Google загальна кількість книг, як художніх, так і наукових, а так само публіцистичних 129864880 і з кожним днем ​​стрімко збільшується. У наш же час ціна книг в магазинах починає кусатися і купити книги в інтернеті стало набагато вигідніше.

Всім відомий такий літературний персонаж, як Шерлок Холмс. У Лондоні існує музей цього детектива, відомого на весь світ. Але найбільш примітним є наступний факт: Артур Конан Дойль описав з історії про Шерлока Холмса такі методи криміналістики, які не були відомі на той час поліції. Він описав такі методи, як, наприклад, збір на місці злочину сигаретних недопалків, а так само попелу. Так само були описані такі методи, як роздивляння в лупу слідів. Саме завдяки цьому знаменитому вигаданому персонажу поліція і почала використовувати методи, описані в цьому творі.

Під час спостереження на Ямайських остовах за птахами відомий письменник Ян Флемінг, вперше ознайомився з книгою Джеймса Бонда, орнітолога. Письменник задумав написати роман, дуже короткий і дуже звичайний з назвою «Казино« Рояль »і вирішив взяти ім’я цього орнітолога для головного героя. Однак у фільмі «Помри, але зараз», зображуючи орнітолога, Джеймс Бонд вирушає на Кубу, і при собі у нього є книга того самого орнітолога, Джеймса Бонда.