Цікаві факти про капусту

Цікаві факти про капусту

Капуста – поширена сільськогосподарська культура. Стародавні греки вважали, що капуста має лікувальні властивості. Їй приписували лікування головного болю, лікування глухоти, а так само вважалося, що капуста допомагала впоратися з безсонням.

1. Капустяний сік використовується в косметології. Так як він має омолоджуючий ефект, сік з капусти застосовують як засіб по догляду за шкірою.

2. У всьому світі налічується приблизно 100 видів капусти. Найпоширенішими є червонокачанна, пекінська, брокколі, цвітна, савойська, брюссельська і кольрабі.

3. Фахівці стверджують, що в капусті міститися речовини, здатні уповільнити зростання ракових пухлин. Крім цього, багато сортів капусти мають рідкісний вітамін U. Цей вітамін запобігає різні захворювання шлунка та кишечника.

4. Прекрасна стать вважає, що якщо вживати капусту – зросте груди. Так, це факт. Але для ефекту зростання щодня слід з’їдати мінімум один качан капусти.

5. Стародавні греки вірили, що капуста здатна зняти стан алкогольного сп’яніння, і вважали символом тверезості.

6. А от у Японії капусту застосовують не тільки в кулінарії. Деякі вирощують її як декоративна рослина, що прикрашає клумби до самого кінця осені.

7. Капуста має корисні властивості, які допомагають боротися із зайвою вагою. Сік капусти так само використовується як антимікробний і протизапальний засіб. Його широко застосовують при лікуванні таких захворювань, як виразка і гастрит.

8. Важливо знати, що капуста містить набагато більше нітратів, ніж кавун. Не забувайте і про те, що найшкідливішої частиною капусти вважається качан.

9. Стародавні римляни подавали такий овоч, як капуста, тільки по великих святах і тільки у відварному вигляді. Ще в таку страву прийнято було додавати різні спеції.

10. У Китаї вперше придумали кислу капусту. Її вимочували у вині. Таким блюдом годували рабів – будівельників Великої Китайської стіни.