Цікаві факти про Ізраїль

Цікаві факти про Ізраїль -Перше місце в усьому світі за кількістю зареєстрованих патентів, вчених, комп’ютерів на душу населення, а так само музеїв займає Ізраїль.

-В Ізраїлі немає оголошених кордонів держави, а так само відсутня Конституція.

-Хоча Ізраїль і не має Формальної Конституції, це не означає, що в державі панує беззаконня. Конституцію досить успішно протягом 4000 років замінює Тора.

-Лише дві людини за всю історію цієї держави були страчені за вироком суду. Одного стратили за помилку, і він був реабілітований. А ось другою людиною був Адольф Ейхман, нацистський військовий злочинець. Його викрала в Аргентині ізраїльська розвідка.

– ICQ, знаменита технологія миттєвих повідомлень була розроблена 4 ізраїльтянами, в 1996 році.

-В Ізраїлі існує один цікавий музей. У ньому представлена культура всіх народів, які згадані в Біблії.

– Аарон Аппельфельд, провідний письменник Ізраїлю, тільки в 25 років придбав книгу, яка була написана на івриті, і письменник читав її зі словником.

-В ізраїльській армії існує найбільша підрозділ. До складу його входять тисячі солдатів. Найцікавіше те, що цей підрозділ займається радіоелектронною розвідкою.

-В районі Хайфи в 2010 році був масштабна лісова пожежа. У цій пожежі загинуло безліч поліцейських, які були послані в цю точку рятувати в’язнів.

-Ісраель Галали створив основний ізраїльський автомат. Цей автомат створений на основі модифікації автомата Калашникова, і завдяки цьому тепер носить прізвисько «Балашников».

-Не дивлячись на те, що в Ізраїлі зараз вистачає і своєї зброї, до 1967 року його основним постачальником була Франція.

-В Ізраїлі заборонено укладати шлюби особам однієї статі. Однак, Верховним Судом Ізраїлі визнаються такі шлюби, якщо вони були укладені за кордоном.

-Якщо ви будете подорожувати по дорозі з Тель-Авіва до Єрусалиму, то зможете спостерігати досить дивне видовище. Уздовж цієї дороги стоять підбиті єврейські броньовики.

-Ще не було обрано навіть назву держави, а так само не знали, як назвати свою валюту, але перші ізраїльські купюри вже друкувалися.