Цікаві факти про iPad

Цікаві факти про iPad На презентації інтернет-планшета Apple iPad 2 Стів Джобс сказав: «… Технології невіддільні від гуманітарних наук – і це твердження як ніколи справедливо для пристроїв посткомп’ютерной епохи. Конкуренти намагаються намацати оптимальний баланс в нових моделях персональних комп’ютерів. Це не той шлях, який обирає Apple – насправді, майбутнє за посткомпьютерными пристроями, які простіше і зрозуміліше звичних PC»

На правах реклами: Дизайн интерьера частных и коммерческих объектов в КиевеДизайн интерьера в Киеве — дизайн-проекты и услуги дизайнера.

  • Спочатку Стів Джобс хотів зробити саме iPad, а з цієї ідеї народився телефон iPhone, а не навпаки, як вважають багато. Причому навіть був зроблений прототип планшета і лише побачивши його, всіх осінило, що вийде непоганий телефон. Тому навіть якось образливо – iPad міг побачити світло на кілька років раніше.
  • Як тільки світ дізнався назву нового планшета iPad (Айпед), то назва підняли на сміх. Справа в тому, що Pad в англійській мові означає «жіноча прокладка». Критики заявляли, що жінки не будуть купувати пристрій з-за назви, проте…
  • 1 Мільйон додатків для iPad користувачі завантажили в перший день продажів. 1 мільйон планшетів iPad було продано за 28 днів.

Цікаві факти про iPad

  • За оцінками фахівців собівартість iPad не перевищує 300 доларів.
  • Стандартна заставка iPad – «Pyramid Lake (at Night)» (Пірамідне озеро в ночі) це фотографія відомого фотографа Richard Misrach. Він відправив 10 своїх фотографій на конкурс і одна з них виграла.

Цікаві факти про iPad

  • Чи знаєте ви, що при прямих сонячних променях iPad видасть вам повідомлення про необхідність охолодити пристрій? iPad можна використовувати від 0 до 31 градусів за цельсієм. Не користуйтеся iPad на морозі.
  • Початок продажів за межами США було перенесено на місяць у зв’язку з небувалим попитом на пристрій в самій США. Подейкують, що аналітики компанії не прорахували такий попит, хоча може це був просто ще один піар-хід.