Цікаві факти про ігри

Цікаві факти про ігри

Як вам відомо, на сьогодні у світі існує просто приголомшливу кількість різних ігор. Однак це ніяк не зупиняє творців від роботи над новими й новими. Комп’ютерні ігри має величезну кількість жанрів, однак з них виділяються головні: стратегія, аркада, RPG, рольові і цей список ще не повний.

Стрімко розвивається жанри ігор з улюбленими героями фільмів, блокбастерів чи мультфільмів. На ресурсі http://mult-games.ru можна знайти ігри Росомаха, з Людьми Ікс і з іншими улюбленими героями.

– Існує думка, що комп’ютерні ігри грають лише підлітки, або люди, трохи старше їх. Однак, як показує статистика, середній вік споживачів близько 40 років.

– Цікавий факт: в Китаї заборонені ігри, в яких практикується вбивство.

– Такого винаходу, як тетріс, вже багато років. Однак, у часи його випуску він був на стільки популярним, що їм захоплювалися у всьому світі. Продажі показали, що придбали понад 40 мільйонів тетріс.

– Квартирки в Японії дуже малі. І багатьом не просто знайти місце в цій тісноті для того, щоб обзавестися хоча б одним комп’ютером на всю сім’ю. Проте вони все – одно не залишають ігри і граються на приставках.

-Гра з назвою ShenMue найдорожча, в плані розробки, у всьому світі. Вона обійшлася в $ 20 мільйонів. А вона створювалася для Sega Dreamcast.

– Prey – це довгостроковий проект за все ігрову історію. Її розробляли багато років. Заявка на цей проект була озвучена 16 років тому і вийшла вона тільки по закінченню довгих 11 років. За такий проміжок часу було змінено декілька концепцій, а скільки змінилося розробників проекту не можливо навіть уявити.