Цікаві факти про Херсон

Цікаві факти про Херсон

Підземелля Херсона.

Місто Херсон побудований на катакомбах. Справа в тому, що раніше вдома люди будували з глини, а брали практично у себе під ногами. У цих підземеллях і зараз можна знайти старі предмети, наприклад, книги і вино.

Криниця з трупами.

На території знаменитої Херсонської фортеці знаходиться фортифікаційний колодязь. У нього «погана» слава ще з давніх часів. Протягом багатьох років по місту ходили розповіді про дітей-дитбудинку, які позбулися життя на дні цього колодязя. Так само біля нього розстрілювали більшовиків і під час другої світової війни мирних жителів. Минуло багато років, і почали вести розкопки, які підтверджують ці легенди і вже були підняті з дна колодязя людські останки.

На вулиці Суворова росли пальми.

У 1957 році грузинський народ прислав в Херсон 14 вагонів саджанців тропічних рослин в подарунок. Це були такі рослини, як лимони, виноград, гліцинії, пальми, кипариси і кедри. По закінченню всього пари днів дари були посаджені в центральній частині міста та на вулиці Суворова. Як відомо, такі рослини вельми теплолюбні і для нашого клімату не придатні. З цієї причини вони прожили до першої зими.

 

Цікаві факти про Херсон

Сонячний годинник.

У цьому місті знаходяться великі 11 метрові сонячний годинник. У той же час це і пам’ятник Джону Говарду. За його заповітом, його нащадки звели цю меморіальну стелу. Цікавий факт: цей пам’ятник входить до 5 найбільш унікальних годин України.

Чи не перетинається проспект.

Проспект Ушакова в місті Херсон має унікальну особливість – його не перетинає жодна вулиця. Це не означає, що вулиці не стикаються з проспектом: вулиці беруть свій початок від нього і йдуть в бік сходу або ж заходу.

Стаття за матеріалами http://kherson-kherson.com.