Цікаві факти про грип

Цікаві факти про грип

Грип – це гостре вірусне захворювання, яке вражає дихальні шляхи і наповнює тіло млявістю. Дуже розповсюджена помилка полягає в тому, що багато грип недооцениваю. Якщо хворобу запустити, то наслідки можуть призвести не тільки до найсильнішим загострень, але і до летального результату. Дуже слушну пораду: не варто не звертати уваги на симптоми цієї хвороби, особливо не варто забувати про грип в холодну пору року. Так само не варто сподіватися на те, що ця хвороби «сама пройде». Отже, представляємо Вашій увазі факти про грип:

– Багато хто помилково плутають ГРВІ та грип і, дійсно, симптоми дуже схожі, однак грип є більш небезпечним.

– Вірус грипу «завдає удар» по слизовій дихальних шляхів, але в теж час ніяк не впливає на інші органи, а от так званий «кишковий грип», в більшості випадків, виявляється вірусним гастроентеритом.

– У записах 1580 року знайшли перші згадки про епідемію грипу, однак в ті часи про цієї хвороби майже нічого не було відомо, і тільки в 30-х роках ХХ століття була встановлена справжня природа явища.

– «Іспанський грип» забрав життя набагато більше американців, ніж загинуло під час двох світових воєн.

– Вчені, які намагаються осягти таємниці різних вірусів, винаходячи все нові і нові ліки, свої дослідження проводять в основному на свинях. Пояснюється все досить просто: ці тварини схильні трьома видами вірусів грипу: вірус, якому піддані птиці, так само той, якому піддаються тільки свині, і в останню чергу той, яким здатний захворіти і людина.