Цікаві факти про групи крові

Цікаві факти про групи крові

По групі крові можна багато що сказати про людину. Фахівці стверджують, що група крові – це дзеркало людини. Давайте спробуємо в цьому розібратися.

I група крові.

Ця група вважається найдавнішою. Вона дійшла до наших днів ще з часів неандертальців (60000 – 40000 років до н.е.). У той час люди воліли харчуватися тільки грубою їжею, такий, як, наприклад, падло, яка залишалася від хижаків, різні дикі рослини, а так само всякі комахи.

Чим же краще займатися людям з I першою групою крові? Як правило, люди, народжені з даною групою, беруться відразу за кілька справ, але, на жаль, нічого не можуть довести до кінця. Але вони з легкістю здатні знайти тих, хто погодитися зробити все за них, а вони із задоволенням контролюють результати. Вони знамениті тим, що не можуть спокійно реагувати на наказовий тон, але з умінням віддають накази самі. Ці характеристики допомагають людям з Iгруппой крові бути директорами, керівниками різних підприємств. Ці люди відрізняються особливими лідерськими якостями, що дозволяє їм вести за собою людей.

Ризик захворювань. Основа життя для людей з даною групою – це рух. Люди з I групою крові віддають перевагу м’ясу, тому їх організму необхідно перетравлювати важку їжу, а для цього потрібно багато рухатися. Якщо людина, у якого I група крові, став рухатися мало, це перша ознака того, що він хворий.

Чоловік і секс. Таких людей можна описати одним словом – Казанова. Такі чоловіки з мистецтвом домагаються розташування жінок. Вони люблять партнерок, які здатні надати їм шанс продемонструвати талант завойовника. Після того, як жінка вже повністю перебувати у владі такого чоловіка, вона ніколи не залишиться розчарована, так як чоловіки з I групою крові хороші коханці.

Жінка і секс. Таким жінкам дуже складно зрозуміти, що значить багато сексу. Чоловікам необхідно багато працювати. Такі жінки з легкістю можуть довести чоловіка до повного, але не особливо приємного знемоги. Прекрасна стать дуже привабливий, при цьому сильно ревнивий. Партнеру таких жінок постійно потрібно буде доводити свою вірність.

II група крові.

Ця група з’явилася приблизно між 25 000 і 15 000 роками до н.е., в той час, коли люди починали ставати всеїдними. Люди почали займатися землеробством, а так само по – тихоньку стали приручати диких тварин. На сьогоднішній день більшість людей з II групою крові проживає в Японії і в Західній Європі.

Який рід діяльності підходить? Це приховані лідери. На відміну від людей, що мають I групу крові, які є конфліктними, люди з II групою з легкістю пристосовуються до будь-якому середовищі. До таких людей багато хто звертається за порадою, так як вони вирішують чужі проблеми на багато краще власних. Ці люди просто народжені для спілкування. Ось які професії підходять власникам II групи крові: доктора, адміністратори, вчителі, працівники сфери обслуговування.

Ризик захворювання. У таких людей, як правило, слабкий зір, селезінка, а так само серце. Не допускайте застійних явищ в печінці, нирках і в статевій системі.

Чоловік і секс. Володарі цієї групи дуже сором’язливі, свої почуття вони висловлюють легким дотиком або ж просто поглядом. Якщо ваша партнерка зможе довести вам свою вірність, то чоловік буде вірний їй все життя.

Жінка і секс. При всьому бажанні ви не знайдете кращої дружини. Вона турботлива, любляча і головне – віддана. Але в ліжку недовірлива, необгрунтовано підозріла, а іноді соромлива. Таких жінок дуже важко закохати в себе, але якщо таке трапляється, ніколи вона перша не зізнається у своїх почуттях.

Цікаві факти про групи крові

III група крові.

Ця група крові з’явилася приблизно 15000 років до н.е. в той час, коли люди почали переселятися з жаркого клімату Східної Африки в холодну місцевість Гімалаїв. У той час, коли люди стали на собі відчувати кліматичні зміни, і почалася мутація, в ході якої і утворилася III група крові. На даний момент багато людей з цією групою крові живе на території Східної Європи.

Рід занять. Це люди, які з точністю і терпінням виконують поставлені завдання. Цим людям призначено бути ювелірами, кардіохірургами, економістами, державними службовцями. За скільки вони можуть з легкістю дістатися до істини, вони можуть стати прекрасними адвокатами, ревізорами, криміналістами, податківцями, а так само слідчими.

Захворювання. Простежуються проблеми з шлунком, носоглоткою, стравохід, вобщем з усім, де є слизова оболонка.

Чоловік і секс. Спокусники, прозвані Дон – Жуаном. Але найцікавіше, що таким чоловікам чудово відома правда: це далеко не їх образ. Такі чоловіки не здатні йти далі невеликого роману, так як дуже бояться любові. Вірність у подружньому житті порушувати буде вкрай рідко, але це не зробить його поганим чоловіком. Жінка, для якої такий чоловік стане супутником життя, в будь-якій ситуації може розраховувати на його допомогу і на підтримку.

Жінка і секс. Такі жінки з усіх сил намагаються відрізнятися екстравагантністю у відносинах. Така поведінка не рідко заставляється замислюватися партнера про вашу вірності. А даремно. Адже такі жінки віддані й вірні. Таким жінкам просто необхідно в стосунках брати все у свої маленькі ручки, особливо, якщо обранець володіє так само IIIгруппой крові. Так як секс для таких чоловіків не найголовніше, то жінці просто необхідно його зачарувати. Ось тоді він стане по-справжньому вам вдячний.

IV група крові.

Ця група крові найновіша. Вона з’явилася приблизно 1000 років тому в результаті змішування I групи крові і III групи крові. Крім цього, ця група крові найрідкісніша, так як зустрічається всього у 5% населення. Люди, які мають дану групу крові, мають хороший імунітет, однак, вони так само мають схильність до дуже серйозних захворювань.

Чим зайнятися по життю? Ці люди посидющі, тому їм підійдуть такі професії, як працівники архівів, науковці, а так само винахідники.

Ризик захворювання. Всі вразливі місця. Наприклад: органи слуху, шкірний покрив, суглоби.

Чоловік і секс. До таких чоловікам тягне жінок, як магнітом. Вони з легкістю здатні підкорити будь-яку жінку. У вмінні доглядати за жінкою вам просто немає рівних. Так само ви дуже гарні, як коханці. Не дивлячись на те, що в жіночому суспільстві вам завжди комфортно, ви ніколи не віддаєтеся своїм почуттям.

Жінка і секс. У сексуальності вам немає рівних. Без чоловічої уваги ви не залишаєтеся, при цьому не багатьом вдається домогтися вашої уваги. Такі жінки дуже вимогливі, бажають, щоб їм надавали максимум уваги. Якщо ви зможете знайти такого партнера, який не пошкодує часу і сил і зуміє приборкати ваш норов, то ви все-таки дозволите йому взяти правління в свої руки.