Цікаві факти про гроші частина 1

Цікаві факти про гроші частина 1

Гроші один з найголовніших мотиваторів у світі, вони змушують людей придумувати все нові способи стратегії їх заробітку. І часом складність їх вражає простої людини, чого варто тільки індикатор Ішимоку. Також багато в світі і цікавих фактів про грошики, про які нижче …

Давним давно і дуже довгий час цінність монет визначали дуже просто, за її складом. Важливість мав не тільки метал, з якого монета складалася, то так само і її вагу. Виходячи з цього не рідко відбувалося так, що дорогі монети просто сточували по краях, а з невеликих шматочків знову – таки робили нові монети.

Ісаак Ньютон в ті часи служив у Британському Королівському монетному дворі. Саме йому належало вирішення даної проблеми. Його ідея полягала в наступному: при виготовленні монет потрібно було наносити по краях дрібні насічки (гурт), і завдяки цьому вже не можливо було спиляти краї монет непомітно.

Існує якийсь Версальський договір. Він говорить про те, що Німеччина зобов’язана виплачувати рецепції. І вона продовжувала це робити до жовтня 2010 року.

У Росії, в 1704 році проведена була децімалізація, прирівняли 1 карбованець до 100 копійкам.

Найпопулярніша у всьому світі є 500 євро. За рік, що прийшов випуск саме цієї купюри довелося збільшити в два рази.

У 1949 році в житті Френка Х. Макнамари стався один не значний, але дуже не приємний момент. Під час обіду зі своїми друзями у нього трохи не вистачило грошей, щоб розрахуватися за рахунком. Саме ця подія і стало причиною ідеї для створення універсальної кредитної карти.

У Росії є одна традиція – 1-3 рази за рік у цій країні випускається якась монета. Вагою вона в 1 кілограм і складається з золота. Номінал цієї монети – 10 000 рублів.

А ось на самому початку 18 століття в Росії виготовили цікаву монету. Це був рубль, виготовлений був з міді. Сторони цієї монети були по 20 сантиметрів і важило це диво 1,4 кілограма.