Цікаві факти про гітари

Цікаві факти про гітари

Саме в державі Середнього та Близького Сходу був створений перший прообраз сучасної гітари. Історики стверджують, що такого популярного інструменту, як гітара, вважається попередником самий, що ні на є мисливський лук, на який було натягнуто кілька тятиви. Ці тятиви мали різну довжину і відрізнялися так само за товщиною, завдяки чому і були забезпечені різні за висотою звуки.

На багатьох архітектурних будівлях, таких, як єгипетські піраміди, а так само ассірійських пам’ятках, були знайдені ієрогліфи, які означали якийсь інструмент – наблу. Хоч і дуже віддалено, все ж він нагадував гітару. Цікавих факт: саме цим ієрогліфом в стародавньому Єгипті позначалися такі поняття, як «добре», «красиво» і «бадьоро».

Спочатку гітара мала три або чотири струни. Така будова цей музичний інструмент мав до сімнадцятого століття. А в Іспанії в шістнадцятому столітті вперше з’явилася гітара, яка мала 5 струн. Такий інструмент став найулюбленішим музичним інструментом. Цікаво те, що ця гітара була не такою, як ми звикли її бачити: у нею всі струни були подвійні. Тільки перша була одинарною. Тут же, в Іспанії, гітара здобула шосту струну, а так само всі струни стали одинарними. Саме з середини сімнадцятого століття гітара залишилася незмінною. Саме після таких перетворень гітара стала найпопулярнішим музичним інструментом у всьому світі.

Після того, як гітара була завезена іммігрантами в Америку зі Східної Європи, знову сталися зміни. Почали з’являтися гітари з дерев’яним корпусом. Ця ідея належала Лісі Підлозі, музиканту і інженеру. Саме він є першим, хто застосував електронні звукознімачі. З їх допомогою стало можливим пропускати звук через певні фільтри і підсилювачі. Ідея дуже зацікавила компанію , яка випускала гітари. Так з’явилися гітари «Gibson», які були названі в честь Лісу Підлоги. Через невеликий проміжок часу якийсь Лео Підлогу, виробник муз інструментів, придумав свою версію електрогітар. Саме цією моделлю користуються, донині багато рок-музиканти. Це такі знамениті гітари, як «Telecaster», «Broadcaster».

Найдорожча в світі гітара коштує 2 800 000 доларів. Гітара Fender Stratocaster нічим не примітне.

Фахівцями Корнельського університету була створена найменша гітара. Довжина цієї крихітки – всього 10 мікрометрів.

А вага найбільшою у всьому світі гітари становить 450 кілограм, при довжині 11,5 метрів. Дивно те, що на цій гітарі можливо грати.

Щоб почати навчання грі на гітарі досить знайти хороші курси з гарними викладачами. Федеральна мережа освітніх центром Юниум якраз пропонує таке навчання, а можна дізнатися на http://unium.ru.