Цікаві факти про дівчат з посмішкою

Цікаві факти про дівчат з посмішкою

1. З твоїми друзями ваша дівчина фліртує чисто інстинктивно. Таким чином, вона і змушує тебе ревнувати, та заодно і тішить себе.

2. Якщо з вуст дівчини ви чуєте початок фрази «ти дуже гарний хлопець…» знайте, що вона ні в якому разі не розглядає вас як свого потенційного чоловіка. За раніше готуйтеся почути фінальну частину фрази «…але давай залишимося просто друзями».

3. Всі дівчата впевнені в тому, що всі їхні колишні хлопці хочуть їх повернути і мріють тільки про них.

4. Будьте впевнені в тому, що всі подруги твоєї дівчини знають про те, який у тебе. Так само їм відомо про те, який же ти в ліжку.

5. Якщо дівчина спробує що-небудь кинути, вона претендуватиме з голови, а не збоку.

6. Запам’ятайте, що все, що надягає на себе ваша дівчина, незліченна кількість спідньої білизни, тонни косметики і багато витраченого часу в солярії – це все робиться для того, щоб бути привабливою для свого чоловіка. Не сумнівайтеся в тому, що їй дуже зручно і в старих спортивних штанях і в непробачно великий футболці.

7. Припустимо, ви призначили побачення дівчині на 8 годин вечора. Запевняю вас, збори почалися в 4 дня, не пізніше. При цьому не забувайте того, що вона ще й спізниться на побачення.

8. Кожна дівчина має при собі ще одного молодого чоловіка, як говоритися, «про запас». Зазвичай такий хлопець використовується в якості жилетки.

9. Хлопці, запам’ятайте: на першому побаченні ваша супутниця не зверне уваги на вашу неголеність або на брак фінансів. Однак вона ні за що не пробачить відсутності уяви – так що постарайтеся здивувати, наприклад, матрьошку купити або інший не банальний але приємний подаруночок:).

10. Навіть якщо ваша дівчина стверджує, що вона щиро вірить у дружбу між чоловіком і жінкою, вона завжди буде сприймати подруг свого хлопця, як суперниць.

11.Уже давно довели, що розмови жінка отримує масу задоволення. А жіноча мова багатша чоловічий в три рази.