Цікаві факти про дітей

Цікаві факти про дітей -На даний момент в Луврі знаходиться найстаріша дитяча іграшка. Їй близько 3000 років. Виявили її на території Стародавньої Персії.

-У Нігерії народжується більше близнят, ніж у всьому світі. На кожні одинадцять пологів припадає один випадок народження близнят. Самою маленька кількість близнят народжується в Японії: близнюки народжуються одні на 250 пологів.

-Найбільша кількість дітей, яке народила одна жінка – 69. У фараона Рамзеса, як відомо, було приблизно 160 дітей. Природно, їх народжували різні жінки.

-Статистика свідчить, що середній вік батьків у Європі становить 29 років. А от у країнах СНД 20 років – середній вік для народження дитини. Наймолодші батьки родом з Китаю. На момент народження малюка їм було всього дев’ять і вісім років. Цей випадок був зафіксований в 1910 році.

-Кіндер-Сюрприз заборонено продавати в США. За їхніми законами, в їжу забороняється вміщувати неїстівні предмети. А ще це небезпечно через те, що в Кіндера дуже дрібні деталі іграшок, які можуть заподіяти шкоду дитині.

-Використовувати і продавати дитячі ходунки строго заборонено в Канаді. Обгрунтовують це тим, що вони здатні заподіяти непоправної шкоди незміцнілим дитячим кісточках.

-З усіх німецьких дітей 40% у віці 9 років користуються другим власним мобільним телефоном. Так що дітей цієї країни можна вважати самим залученим до сучасних технологій.

-Стандарти ЄС свідчать, що голова плюшевої іграшки повинна витримувати зусилля дитячої руки до 10 кілограм, якщо дитина спробує її відірвати.

-Знаменита на весь світ фірма пластмасових конструкторів «Лего» знаходиться на ринку з 1947 року. За цей час вона випустила таку кількість іграшці, що на кожного жителя планети припадає по 30 деталей.

-Англійські медики провели незвичайні дослідження. Вони фіксували зростання 6574 дітей віком 7 років. У кожного 20 дитини батьки були розлучені. Виявилося, що факт розлучення уповільнює розвиток дитячого зростання.