Цікаві факти про числах

Цікаві факти про числах

Забобони про числа на сході

У країнах висхідного сонця число 4 звучить як «Смерть» тому поверхи з цим номером часто просто відсутні.

Страх числа 13

Боязнь числа 13 призводить до того, що поверхи під цим номером замінені на 12А або цифра пропускається.

«Парне чи непарне?» Забобони про квіти.

Найкраще, коли квітів багато, тоді їх «парність» просто втрачає сенс, але в країнах СНД прийнято дарувати дівчатам квіти з непарною кількістю квітів …, в США та Європейських країнах навпаки …

У стоноги 40 ніжок?

За час у людей склалося враження, що будь-яка комаха з великою кількістю кінцівок – це сороконіжка, але таких тварин зовсім не завжди 40 ніг. Існує безліч видів з кількістю ніжок за 400 штук.

Помилка призвела до слави …

Творці пошукової системи Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін довго думали над назвою пошуковика, після безлічі варіантів їм дуже сподобалося слово «гугл» (1 і сто нулів), але при введенні доменного імені співробітник зробив помилку (в оригіналі пишеться googol), але нинішнє google все одно затвердили.

Що не так з «Сорок»

Ніколи вас не дивувало що назва числа «40» не схожа на ті ж 10, 20, 30 і так до 90. Просто в старовину словом «сорок» називалася тканину, в яку загортали 40 звіриних шкурок на ринку. Так і прижилося.

Тролейбусів до 70 номера в Будапешті немає.

Чим запам’ятався 1948? Рік 70 річного ювілею Сталіна. У цьому ж році в Будапешті випустили перші тролейбуси, їх нумерація почалася з 70 і до цих пір нічого не змінилося.