Цікаві факти про чоловіків

Цікаві факти про чоловіків

На цей раз ми зачепимо чоловіків і розповімо про них щось цікаве:

– В результаті соц опитування з’ясувалося, що найбільше чоловіки боятися стати імпотентами. Друге місце займає страх облисіння.

– Номери своїх колишніх дівчат зберігають у телефонах третина всіх чоловіків для того, щоб було кому подзвонити в тому випадку, щоб вилити душу. І природно, для того, щоб зайнятися сексом.

– За все своє життя чоловік з жіночих губ з’їдає приблизно три кілограми помади.

– А чи відомо вам, що більшу половину чоловіків цікавить красиве особи жіночої статі набагато більше, ніж гарна фігура.

– Психологи стверджують, що холостяки, в середньому, живуть з батьками приблизно до 27 років.

– А ви помічали коли – небудь, що, як правило, в магазинах відділи чоловічого одягу знаходяться на першому поверсі і найчастіше біля входу? А все тому, що чоловіки не люблять займатися покупками.

– А чи знаєте ви, що якщо чоловік приготував вам обід і салат складається, хоча б з трьох компонентів, то у нього серйозні плани на жінку.

– Інтернет магазини, в яких продають жіночу білизну, чоловіки відвідують набагато частіше, ніж самі жінки.

– До того, як у чоловіка з’являться серйозні відносини, у нього, як правило, були сексуальні зв’язки з 4 – 6 жінками. Так що якщо чоловік розповідає обраниці про те, що у нього була бурхливе сексуальне життя, знайте: він перебільшує.

– Про дівчину, яка не курить, мріє 96% всіх чоловіків. Дівчата, зверніть на це увагу!

– Якщо дружина наполягла на присутності чоловіка на пологах, то наслідки для 30% можуть бути досить серйозні. У цих 30% проблеми з ерекцією можуть тривати від кількох місяців до кількох років.

– У той час, коли жінка практично нічого не забуває, чоловік здатний забути все на світі. Задумайтеся: а ні з цієї причини при трансляції спортивних змагань весь час показують повтори?