Цікаві факти про чоловічих комплексах

Цікаві факти про чоловічих комплексах

1. Комплекс Наполеона.

Цей комплекс можна вважати найпоширенішим серед чоловіків – комплекс маленького росту. Комплекс Наполеона проявляється в диких амбіції. Дуже часто у чоловіків, що мають невелике зростання, виникає ненависть до чоловіків, які вище ростом. Цей комплекс дуже тяжко сприймають оточуючі. Не чекайте ніякого кар’єрного зростання у начальника, який має комплекс Наполеона.

2. Комплекс начальника.

Даний комплекс передбачає тваринний страх чоловіків виявитися підлеглим. Як правило, чоловіки з таким комплексом, побоюються того, що його жінка буде заробляти більше, ніж він. Хоча, такий страх притаманний багатьом чоловікам. Він проявляється у тому, що чоловік боїться опинитися на підпорядкуванні у жінок.

3. Комплекс Дон Жуана.

Цей комплекс має 92% чоловіків. Це свого рада страх бути покинутим. Багато чоловіків вважають (треба сказати – помилково), що бути кинутим жінкою – це соромно, так як вони дотримуються думки, що кидати мають право тільки вони – представники сильної статі.

4. Комплекс Олександра.

Таке ім’я, як Олександр, дуже поширене. Багато людей асоціюють це ім’я з одним легендарною людиною – Олександром Македонським. Даний комплекс так само названий в честь цього полководця античної давнини. Цей комплекс передбачає страх чоловіків виглядати в очах інших представників сильної половини людства «не чоловіками». Так сказати, гомосексуалістами. Багато хто задасть питання: яке відношення до цього має Олександр Македонський? В ті часи гомосексуалізм був дуже поширений. Цей полководець, як і багато його товаришів по зброї, вступав в зв’язок з іншими чоловіками.

5. Комплекс Лота.

Така назва походить від біблійного Лота. Після знищення таких величезних міст, як Гоморра і Содом, він вирішив відродити загиблий рід людський. В якості своїх «дружин» він використовував власних дочок… Фахівці стверджують, що комплекс Лота – це страх чоловіків втратити дочок після того, як вони виростуть і у них з’явитися чоловік. Цей комплекс не так заважає чоловікам, як їх дочкам. Чоловіки, у яких зашкалюють батьківські почуття, повністю намагаються обмежити особисте життя дорослих і самодостатніх дочок.

6. Комплекс пенсіонера.

Всіх чоловіків переслідує страх виходити на пенсію. Як правило, у багатьох чоловіків комплекс пенсіонера розвивається на багато раніше, ніж це необхідно. Фахівці пояснюють цей комплекс, як психологічну неможливість чоловіків зрозуміти, що вони вже не в змозі змагатися з більш молодими. Як правило, ці чоловіки мають вік близько 50 років.

7. Комплекс Геракла.

Геракл – герой Давньої Греції. Один міф свідчить про те, що могутнього Геракла одного разу поневолила цариця амазонок. В результаті, він був змушений служити їй і виконувати жіночу роботу. Не можу судити, наскільки цей міф правдивий, але все таки… На сьогоднішній день багатьох чоловіків переслідує страх стати «домогосподаркою». Вони боятися до гикавки, що їх будуть змушувати виконувати жіночу роботу. Як правило, жінки списують цей страх на звичайну лінь, але психологи знають, у чому секрет. Сказати, хто з них прав, ніхто не в змозі.

8. Комплекс Котовського.

Комплекс Котовського – це страх виявитися лисим. З облисінням боротися практично безглуздо, хоча і медицина і наука пішли надто далеко. Щоб боротися з цим комплексом, багато чоловіка знайшли рішення – збривають повністю волосся на голові. У цьому випадку стає непомітним, що збривати чоловікові вже особливо і нема чого.