Цікаві факти про чоловічі страхи

Цікаві факти про чоловічі страхи

Чоловікам не личить піддаватися таким жіночим страхам, як, наприклад, боязнь павуків або великих собак. Всупереч поширеному стереотипу, у чоловіків теж є страхи. І це абсолютно нормальне явище. Але чоловічі страхи – це не фобія, а тому невиліковні. Представляємо вашій увазі список чоловічих страхів.

1. Відмова жінки.

Зрозуміти жінку не здатна навіть сама жінка, не кажучи про чоловіків. Жінку зрозуміти можна, але не завжди вірно. У чоловіка з’являються сумніви, чи правильно він зрозумів жінку. Результат наступний: замість того, щоб насолоджуватися ввечері в приємній компанії, на побаченні чоловік веде себе не зовсім звично, тим самим заробляючи статеву дисфункцію. Вихід є: необхідно підняти самооцінку. Переконувати себе в тому, що ніякого відмови не буде. Можна навіть вжити алкоголь, для хоробрості, але не більше порції. У разі відмови, чоловік повинен сприймати це по-філософськи.

2. Невдача в ліжку.

Найважливішою чоловічою частиною тіла є репродуктивний орган. Будь-яка, навіть дуже висока самооцінка зникне без сліду, якщо цей орган в потрібний момент підводить. Картина стає ще більш похмурою, якщо згадати про важливість жіночого оргазму. Щоб не виникало подібних ситуацій, потрібно вести здоровий спосіб життя, дотримуватися режиму сну. Не зловживати алкоголем і не вживати наркотиків. Відмовитися від шкідливих звичок і почати займатися спортом.

3. Влада.

Причина страху влади криється в наступному: вона здатна перетворити особистість частина механізму, що не має права голосу. Цей страх змушує чоловіків здійснювати божевільні вчинки. Наприклад, кидати роботу, не підкорятися викладачам. Так чоловіки намагаються зберегти незалежність та особисту свободу. Але реалії нашого життя такі: влада не всі можуть уникнути. Але якщо поставитися до неї, як до засобу досягнення своїх власних цілей, то влада не заподіє шкоди характером.

4. Зрада.

Сім’ї розпадаються через зради, руйнуються стосунки. Вона знищує любов. Жоден чоловік не бажає «носити роги». Але найбільше страху на нього наганяє те, що сам він може змінити. Страх в тому, що зрада може статися абсолютно випадково. Жінки можуть поставитися до даного страху по-різному: одні радіють, інші – вимагають їм.

5. Марно прожите життя.

Як правило, у чоловіків такий страх виникає у віці від 35 до 40 років. Багато дивляться на прожите життя, і розуміють, що практично нічого не викликає посмішку. Багато хто знає, то це прояв кризи середнього віку. Може він і не зробив у житті нічого видатного, але повірте, навіть ті, хто прожив життя не марно, відчувають теж саме. Справа зовсім не в досягненнях, а в банальній реакції організму. Не засмучуйтеся, такий стан не триватиме довго. Жінкам ми дамо таку пораду: будьте поруч і підтримуйте чоловіка. Якщо все дуже запущено, варто звернутися за допомогою до психотерапевта.

6. Зміни.

Для чоловіків старе і знайоме асоціюється з надійністю. Чоловікові не властиво, як жінці, міняти імідж кожен місяць. Так само він не звик і до зміни обстановки у квартирі. Але задумайтеся: адже зміни освіжають життя, варто тільки приймати її як цікаву і цікаву авантюру.

7. Поразка.

Серед чоловіків слабким не місце. Будь-яка поразка здатне сильно занизити самооцінку. При цьому абсолютно не важливо, поразка якого роду і в якій сфері. Ще в ранньому дитинстві чоловіки починають змагання між собою. Якщо починає пахнути змаганнями серед чоловіків, відразу вмикайте мізки. Робити треба не багато, всього лише не засмучуватися при ураженні. Кращою профілактикою страху поразки є здоровий оптимізм.

8. Самотність.

Цей страх у чоловіків набагато сильніше, ніж у жінок. Щоб оточуючі не відчували його слабкість, чоловік про це, як правило, мовчить. У нашому світі так прийнято, що якщо поруч не дружина, то хоча б постійна партнерка. Якщо у чоловіка в житті не так, значить, він програв конкуренцію серед чоловіків. Настає момент в житті кожного, навіть самого закоренілого холостяка, коли його відвідують думки про створення сім’ї. Не лякайтеся, це нормальне явище, так закладено природою.

9. Глузування.

Серед чоловіків прийнято вважати слабким смішного людини. Справжніх чоловіків переслідує страх опинитися в незручній ситуації. Якщо ж таке сталося, починайте сміятися над собою першим. Самоіронія здатна гори вернути, і ви помітите, що оточують самі тягнутися до вас. Не забуваєте про те, що в межах полягає самооцінка, тому не переходьте їх.

10. Слабкість.

Із-за страху здатися слабким перед оточуючими, чоловік може віджиматися, навіть коли руки трусяться. Він самостійно буде шукати дорогу в потрібне місце в незнайомому місті. В очах жінки такі дії глобально дурні. А ось чоловік зробить все, що завгодно, лише б його не вважали слабким.