Цікаві факти про Чехію

Цікаві факти про Чехію

У сьогоднішній статті мова піде про цікаві факти Чехії:

Факт № 1. Пиво, яке варять у Чехії, вважається самим смачним.

Факт № 2. У Чехії існує заборона, завдяки якому в старому місті ви не виявите пластикові склопакети або ж супутникові тарілки, так як не дозволено псувати вигляд старого міста.

Факт № 3. Чехія займає перше місце в Європі за кількістю курців марихуану.

Факт № 4. Чехія є країною, в якій легалізовані наркотики. Однак, існують суворі норми: героїн – 1,5 грама, екстазі – 4 таблетки, марихуана – 15 грам, кокаїн – 1 грам, амфетамін – 2 грами.

Факт № 5. З кісток людських побудована Церква Костніца. Були часи, коли ця земля вважалася святою. Під час чуми, в 14 столітті, саме тут було поховано приблизно 30 тисяч осіб. У 18 столітті прийшли нові господарі, які розкопали цвинтар і звели Церкву Костніца саме з останків, викопаних з землі.

Факт № 6. У кафе Чехії комплексний обід вийде набагато дешевше, ніж якщо б ви приготували його будинку.

Факт № 7. У містах Чехії практично не зустрічаються палять люди. Ще рідше ті, які курять на ходу.

Факт № 8. У Чехії знаходиться Празький град. Він по праву вважається найбільшим замком у всій Європі.

Факт № 9. Для іноземців чеська мова є одним з найважчих, так як в цій мові є слова, які не існує голосних букв.

Факт № 10. Однією з найбільш високооплачуваних професій є ветеринар. У містах багато людей гуляють зі своїми вихованцями, і тут це вважається приємною необхідністю. В Чехії практично немає бездомних тварин. Придивившись, ви помітите безліч зоомагазинів, що свідчить про ставлення до друзів наших менших.

Факт № 11. Населення Чехії прекрасно розуміє наш російський жаргон і мати, однак таких слів не вживають. Для образи вони використовують назву тварин, наприклад, свиня або баран, а так же козел.

Факт № 12. Одна з найдавніших професій – проституція, і в Чехії вона узаконена.

Факт № 13. На вулицях ви не зустрінете жінку, яка йде на підборах, так як у них прийнято одягатися більш практично. Це пояснюється тим, що дуже незручно ходити в центрі по бруківці.