Цікаві факти про час

Цікаві факти про час

Напевно, багато хто помітив – з роками час летить швидше, а в дитинстві текло так повільно. З чим це пов’язано? Зараз в статті про цікаві факти про час ми всі дізнаємося.

1. В екстреній ситуації час сильно сповільнюється. Наприклад, при аварії або екстриму з парашутом. Все тому, що мозок прискорює обробку інформації і запам’ятовує більше деталей.

2. А тут найцікавіше: у досвіду, одержуваного людиною за всю життя, є межа. З 100% до 20 років ми отримаємо половину, а до 40годам цифра збільшиться до 70%. Дивно? Вчені кажуть назад. Навіть велика тривалість життя на обсяг отриманого досвіду не впливає. Решта 30% розтягуються до кінця життя.

3.У волонтерів час йде набагато швидше. Причина того користь, яку людина приносить суспільству. Так ми усвідомлюємо, що день прожитий не дарма, і хочемо все нових звершень.

4. Важливим фактором сприйняття часу є частота серцебиття. У вашого кота серце б’ється швидше і час перерви між прийомом «вискаса» набагато коротше, ніж у вас:). Так само і розмір тваринного грає у цьому роль.

5. Слони – величезні тварини з великим серцем, частота якого всі 25 ударом в хвилину. Ось та причина, по якій для слонів час протікає повільніше, ніж для людей.

6. Муха швидка зараза. Вбити її деколи дуже складно, а все чому? Для неї час летить в 10 разів швидше, на відміну від людини. Вирішальну роль для життя мухи грає ваша реакція і розмір мухобойки:).

7. Колібрі, начебто і маленька пташка, але серце б’ється в середньому 1200 разів/хв. Уявіть собі, скільки їй потрібно постійно витрачати енергії і наскільки для неї світ здається повільним!!!

8. У світі тварин є й такі особи, для яких температура відіграє важливу роль у сприйнятті часу. До таких належать плазуни і комахи. Коли температура навколишнього середовища різко зменшується, в організмі сповільнюється не тільки обмін речовин, але і сприйняття часу.