Цікаві факти про будильники

Цікаві факти про будильники

– Японці винайшли незвичайний будильник. Його функція полягає в тому, щоб в певний час видавати приємний аромат. Проводилися дослідження, в ході яких стало відомо, що відійти від сну легше завдяки приємному запаху, ніж від різкого сигналу.

– Дослідники рекомендують ставити на сигнал будильника спокійну мелодію з поступовим наростанням гучності.

–  У 82% жителів України будильник стоїть в спальній кімнаті. У німців цей показник ще вищий – 97%.

– Вчені з Австралії винайшли пристрій, який здатний розбудити водія, якщо той заснув за кермом. Коли такий будильник «побачить», що водій засинає, з аудіо системи подається певний сигнал. Або ж відкриється вікно, і потік холодного повітря приведе до тями водія.

–  Існує будильник лайливий. Щоб дізнатися час, необхідно просто поставити йому запитання. Але коли прийде час підйому, з нього зазвучать вельми нечемні фрази.

– Не рекомендується прокидатися під гучні і різкі звуки будильника. Таке пробудження є сильним стресом для нашого організму.

– Якимись ентузіастами був розроблений оригінальний будильник. Новизна його полягає в тому, що в потрібний час з нього вилітає маленький пропелер. Під час польоту по кімнаті, з нього доноситься неприйнятно гучний сигнал. Він змушує вас підірватися з ліжка, щоб повернути нестерпну штуку на її колишнє місце.

– У Чилі двоє винахідників сконструювали будильник-подушку для людей з відсутністю слуху. Оповіщаючи про початок робочого дня, подушка починає вібрувати, трясучи при цьому голову сплячої людини.

– Ще один дивовижний винахід: будильник квочка. Він несе невеликого розміру яйця і його неможливо змусити замовкнути доти, доки всі яйця не повернути на колишнє місце. За словами психолога, на те, як ми будемо відчувати себе протягом усього дня, залежить те, як ми проведемо перші півгодини після пробудження.