Цікаві факти про Білий дім

Цікаві факти про білому домі

Всі президенти США при правлінні жили в Білому Домі. Максимальний термін проживання – вісім років. Будівля має 6 поверхів, які вміщують в собі 132 кімнати, 35 ванних кімнат, 147 вікон, 412 дверей, 3 ліфта і 8 сходів.

-Предмет, який в Білому Домі є постійним і незмінним – ліжко в спальні Авраама Лінкольна. Ось іронія: йому ні разу не вдалося в ній поспати.

-Разом з титулом президента, дається доступ і до трьох складах, які знаходяться в Білому Домі. А зберігаються в них дорогі килими, золото, кришталь, колекції меблів, оригінальні безцінні твори мистецтва і багато інші цінні речі, якими володіли президентські сім’ї. Новообраний президент США має повне право обставити Білий Дім на свій власний смак і розсуд.

-У Фарфоровій кімнаті знаходиться пам’ять про леді Ненсі Рейган. У цьому місці знайшов своє місце фарфор, який перша леді Білого Дому придбала за рахунок податків. Кожен предмет, який входить в цей сервіз, має вартість 952 долари.

– Постійним предметом є і робочий стіл президента Сполучених Штатів Америки в Овальному кабінеті. Традиція Білого Дама має відношення саме до цього кабінету. Справа в тому, що новий президент змінює килим в кабінеті по своєму смаку. Однак килим, на якому зображений орел в центрі, який тримає в лапах стріли і оливкову гілку, не змінюється. Такий малюнок килим носить не просто так: якщо в Америці немає війни, то голова птиці повернутий у бік оливкової гілки. У воєнний час голова дивиться на стріли.

-У 2008 році на Різдво в Білому Домі відбувся прийом гостей. Відвідали захід 60 000 чоловік. Будинок був прикрашений 33 ялинками. Спеціально для гостей приготовлено було 100 тортів, 600 фунтів спаржі, 20 тисяч штук печива, 1000 фунтів креветок і 700 фунтів крабів.