Цікаві факти про бікіні

Цікаві факти про бікіні

Напевно, без виключення всі чоловіки люблять бікіні. Cтатья присвячена цікавим фактам про бікіні!

– $ 30 мільйонів – вартість найдорожчого у світі бікіні. Дизайнер цього шедевра Сьюзан Розен. Бікіні прикрашають 150 карат діамантів, який мають платинову оправу.

– 9 листопада 2009 в Південній Африці відбувся найбільший парад бікіні. Приймали участь 287 дівчат пройшли по Йоганнесбурзі, одягнені в одні тільки бікіні, щоб поставити городян до відома про проблему кожної третьої жінки з Південної Африки – раку грудей.

– У 1932 році з’явився перший чоловічий купальний костюм, який відкривав чоловічий торс і називався він «топпер». Сенс купальника полягав у тому, що верхня частина цього костюма могла вільно відстібатися від нижньої частини. Однак, в ті часи чоловіків, які дозволяли собі з’явитися в людному місці в такому вигляді, заарештовували за непристойний вигляд.

– Перший конкурс «Міс Світу» проходив у 1951 році. Його переможниця, Кікі Хоканссон, яка представляла Швецію, стала першою і останньою переможницею, яка наважилася на церемонію нагородження з’явитися в бікіні, тим самим отримала несхвалення від самого папи римського.

– Перший бікіні представили публіці в 1946 році. Рекламували його виключно, як купальний костюм, який складається з двох частин: верхньої та нижньої. Про те костюмі був такий відгук: він відкриває все про дівчину, крім прізвища її матері ».

– «Дальнє світло» – саме таке жартівливе назва мали популярні купальники 1950 року. Назву отримали завдяки загостреним чашечкам. А на деяких моделях були надувні чашечки. Їх можна було накачати до бажаного розміру (мрія сучасних дівчат).

– Автомобільний інженер Луї Реар створив оригінальний бікіні. Цей купальник мав розмір всього в 30 квадратних дюймів. Луї було оголошено, що якщо бікіні не здатне пройти через обручку, то таке бікіні не в якому разі не можна вважати справжнім.