Цікаві факти про біг

Цікаві факти про біг

Рух – життя, відома приказка, яка давним давно довела, що малорухливий спосіб життя призводить у погіршення здоров’я і зовсім скорочує термін життя. Людям чиї професії не дають нормальне фізичне навантаження – варто задуматися про придбання тренажера, або зайнятися спортом. З цього приводу і стаття – кілька цікавих фактів про біг.

– Біг вважається найпростішим фізичним заняттям, проте не варто забувати, що під час бігу працюють всі основні групи м’язів.

-Рекомендований час для заняття бігом – вечір. Це пояснюється тим, що вранці людські організм перебуває в так званому стані пробудження, і це погіршує роботу серця.

-Так само бігати необхідно з порожнім шлунком. Пояснення досить просте: повні шлунок дуже напружує підшлункову, і як результат – біль у боці.

– Всім відомо, що найшвидшою твариною є гепард. А чи знали ви, що друге почесне місце займає заєць?

– Одна закордонна фірма турбується про стан здоров’я своїх співробітників настільки, що вони зобов’язані 30 хвилин свого перерви присвятити бігу. Результати не змусили себе чекати: дуже збільшилися показники з якості та кількості виробленої продукції.

– 5 вересня 1999 якийсь Ноа Нген пробіг 1 кілометр за 2 хвилини 11 секунд, тим самим встановив світовий рекорд.