Цікаві факти про бермудський трикутник

Цікаві факти про бермудський трикутник

Прийнято вважати, що Бермудський трикутник – це невеликий район, який знаходиться в Атлантичному океані, в якому ніби відбуваються зникнення, вкриті таємницями, морських і повітряних шарів. Існують навіть лінії обмеження: від Флориди до Бермудським остовів, після – до Пуерто-Ріко, далі назад, до Флориді, через Багами.

Океанські та морські таємниці цікавили людей усіх часів. Існує маса карт, на яких зображуються різні чудовиська. Згадати хоча б легенди, які оповідають про Кракене. Як би часом не змінювалося, і як би не розвивалася цивілізація, деякі таємниці все одно залишаються нерозгаданими. Наочним прикладом є Бермудський трикутник, який на багатьох наводить страх. Найсвітліші уми намагаються пояснити загадкові явища і зникнення, які відбуваються в цьому районі. Як вже відомо, вчені не дуже досягли успіху в цьому питанні.

Чому саме трикутник?

Якщо вірити існуючої теорії Бермудського трикутника, то сама територія як таких чітких меж не має. Вчені вважають, що верхні точки цього незрозумілого явища це: Бермудські острови, Флорида і Пуерто-Ріко. Хоча статистика свідчить, що більшість аномалій відбуваються за межами цієї умовної зони. Зовсім поруч, але не в ній. Люди, які займаються дослідженням, на свій розсуд змінюють його орієнтири. Слід зазначити, що назва Бермудський трикутник почали вживати не так давно, в 50-х роках. Тільки завдяки новітнім технологіям вченим вдалося відстежити різні аномальні події, які відбуваються в цьому районі. Проте ніяка техніка не здатна пояснити, чому літаки і кораблі в одну секунду зникають з усіх радарів і моніторів.

Різні події, які відбувалися в цій аномальній зоні.

За територією Бермудського трикутника в 1945 році встановили спостереження. У проекті брали участь, як рятувальники, так і фахівці та вчені. Саме завдяки цій команді, були врятовані 140 тисяч людських життів. Здається, що ось-ось таємниця розкриється. Але не все так просто. Все те, що стало відомо вченим, тільки більше ставило їх у глухий кут. З того самого моменту, як спостереження за трикутником встановили, що на цій території безслідно зникло більше, ніж 100 одиниць техніки, як водної, так і повітряної. Вони просто зникли, не залишивши після себе жодного сліду. Не було знайдено ні характерних плям масла, ніяких уламків, взагалі нічого. Дно в Бермудському трикутнику обстежили повністю, кожен сантиметр, але виявити що-небудь так і не вдалося. Так як не було знайдено і пасажирів, то Бермудський трикутник прозвали " Кладовищем Атлантики.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } // Цікаві факти про бермудський трикутник піраміда
Цікаві факти про бермудський трикутник трикутник 2
Цікаві факти про бермудський трикутник трикутник 1

Яка мета знаходження вчених у Бермудському трикутнику?

Як ви вже зрозуміли, науковці всерйоз зацікавилися Бермудським трикутником. Вони обстежили не тільки дно океану, але досконально вивчали і мінерали, а так само рельєф самого дна. Вони навіть обстежили всі погодні умови, а так само те, як впливає водна течія на атмосферу. В ході вивчення, вченим вдалося відкрити багато нового, але ці відкриття ні на крок не наблизили їх до розгадки Бермудського трикутника. Вони так і не змогли зрозуміти, з якої причини кораблі і літаки з людьми на борту просто зникали, по волі випадку, опиняючись в цій зоні. Єдине, що змогли довести вчені, так це те, що Бермудський трикутник є унікальною частиною океану, яка має унікальні, раніше небаченими властивостями та умовами. Однак це ні як не пояснює всі трагедії, які траплялися тут.

Що таке загадкова піраміда в центрі Бермудського трикутника?

Для справедливості, варто зазначити, що одне важливе відкриття вченим все – таки вдалося зробити. Не забули про нього, але і широкої масової розголосу не надали. Американські вчені в 1992 році проводили аналіз дна над територією Бермудського трикутника. У самому її центрі була виявлена велика піраміда. Цікавий факт: її розміри практично в три рази перевершували розміри піраміди Хеопса. Для того щоб повністю її вивчити, дослідникам знадобилося більше місяця. Піраміда мала не тільки неймовірні розміри, але і мала дуже гладку поверхню. Сигнали, які відбивалися від даного об’єкта, встановили, що матеріал, з якого ця велетенська піраміда зроблена, має ідеально рівну стан. Ні одна черепашка і не одна водорість на ній не закріпилися. Вченим взагалі не вдалося знайти нічого, що свідчило б про те, що піраміда знаходитися глибоко під водою. Люди, які безпосередньо бачили піраміду, стверджують, що матеріал, з якого вона зроблена, дуже нагадує скло або кераміку, причому відполіровану. Не виявили так само і ніяких поділів на блоки. Наскільки відомо, ніяких офіційних звітів піраміди, розташованої на дні Бермудського трикутника, не проводилися. Можливо, вони були суворо засекречені.

Можливо, спадщину Атлантів?

Давайте для початку згадаємо легенди, в яких жителі Атлантиди, в свій час, створили якесь сховище знань перед самою загибеллю материка. Такі сховища ще знаходяться під храмом Потали, Тибет, і під самою пірамідою Хеопса, Єгипет. Вчені відразу припустили, що в районі Бермудського трикутника перебувати затонулий материк Атлантиди. Однак така теорія ніякого підтвердження не отримала. На сьогоднішній день неподалік від самих берегів Пуерто-Ріко люди не рідко помічають різні об’єкти, світять і літаючі. Варто відзначити, що і з самого Бермудського трикутника дослідники не раз помічали, що непізнані об’єкти вилітали просто з глибин океану, і злітали зигзагоподібними рухами.

Загадки і таємниці.

Багато хто впевнені в тому, що все таємне рано чи пізно стає явним. На сьогоднішній день найважливіше питання вчених: «що ж приховує в собі явище Бермудського трикутника?». Відповіді поки ми не знаємо. Нам залишається тільки чекати і спостерігати за неймовірними подіями, які відбуваються на даній території. Як правило, приємними такі події не бувають. А на даний момент Бермудський трикутник в рівній мірі і лякає і залучає вчених та дослідників з усього світу.