Цікаві факти про аромати

Цікаві факти про аромати

1. Якщо в сонячну погоду нанести на голу шкіру духи, то ви цілком можете спровокувати появу пігментних плям на вашій шкірі.

2. Вдихувані нами аромати можуть не тільки позитивно впливати на наш настрій, але й так само здатні покращувати наше самопочуття. З давніх часів люди навчилися отримувати користь з запахів. Так з’явилася ароматерапія. У ті часи солі надавали різні аромати і таку сіль використовували для того, щоб заспокоїти нервову напругу, а так само позбутися головного болю.

3. Вчені довели, що аромати допомагають нашому організму боротися з різними хворобами. Ще вони можуть використовуватися як профілактичний засіб.

4. Кожен вид парфумів виявляють свою дію по-різному. Наприклад, наносити духи, а так само парфумерне масло слід на ті ділянки шкіри, де, безпосередньо, можна намацати пульс. А ось туалетна вода довго зберігає запах саме на волоссі.

5. Батьківщиною духів і парфумерної води прийнято вважати Францію. Саме тут раніше було прийнято ароматизованими засобам перебивати неприємний запах шкіри. Пізніше почали замінювати миючі засоби духами. Ще в часи Наполеона з’явилася мода на парфуми. Знаменитий полководець сам не нехтував одеколоном. Він дуже любив одеколон із запахом фіалки, і часто ним користувався.

6. Парфюмери добре досягли успіху у створенні штучних ароматів. На даний момент налічується приблизно три тисячі різних синтетичних запахів. Для того, щоб досягти різних відтінків аромату, досить просто з’єднати натуральний запах з синтетичним. Перший раз застосували штучний запах при створенні парфуму в 20-і роки. За допомогою штучного аромату були створені духи Chanel № 5.

7. Саме чоловіки здатні гостріше відчувати запахи, які їх оточують. Вчені вже давно довели, на скільки сильно жіноче і чоловіче нюх відрізняються один від одного. Несвідомо реагувати на запахи здатна чоловіча нервова система. Якщо трапляється так, що нюх з якоїсь причини притупляється, не можливо в такому випадку уникнути ряду проблем. Однією з них є зниження сексуального потягу. Це пояснюється тим, що чоловік не здатний відчувати і зреагувати на жіночі феромони.

8. Ефірні масла, які зроблені з натуральних продуктів, не кожен може собі дозволити, так як стоїть така річ немало. Найдорожчим маслом є масло жасмину. А все тому, що для того, щоб отримати 1 грам масла, необхідно переробити приблизно 100 кілограм квітів жасмину. Для створення рожевого масла ідеально підходить троянди, які неодмінно повинні бути зібрані тільки вранці, в той час, коли на них є ранкова роса.

9. Кожен народ має свої традиції, які пов’язані з використанням ароматичних масел. Наприклад, в арабських країнах прийнято поливати бажаних і шанованих гостей поливати водою, яка містить рожеве масло. В Індії, в одному храмі, таким маслом натирають священну статую до блиску.

10. Як виявилося, свій запах має навіть Інтернет. Правда, запах цей статичної електрики. Дослідження, які проводила компанія Coty довели, що цей запах нагадує запах озону після дощу.