Цікаві факти про аніме

Цікаві факти про аніме

Факт 1. Аніме є виключно японським жанром мультиплікаційної анімації, яка розраховується в основному на дорослу аудиторію. Такий мультсеріал, як «Пікачу» та пара інших, є винятком.

Факт 2. У 1814 році почали з’являтися перші прояви цього жанру. Японський художник для створення коміксу намалював пару гравюр. Ці гравюри мали назву «манга», що перекладається, як «веселі картинки». Картинки настільки захопили читачів, що цього художника стали копіювати. Саме так і з’явився на світ такий жанр, як «манга-ейга», що означає «кинокомиксы». Перші мультфільми – аніме почали випускати в 1917 році.

Факт 3. Герої мультиків аніме завжди мають виразні зачіски і гарні фігури. Всі герой мають дуже великі очі – ця ідея японцями взята з мультфільмів Волта Діснея. А ось запам’ятати інші риси героїв осіб практично неможливо, так як вони не виразні.

Факт 4. Єдиний чоловік, який отримав премію Оскар в такому жанрі, як аніме Хаяо Миядаки, провідний творець аніме.

Факт 5. Цікавий факт: аніме в коміксах прийнято читати справа наліво. Важливо знати, що саме такий спосіб читання характерний всім жителям Японії, незалежно від тексту.

Факт 6. Цей жанр дуже швидко розвивається. Досить просто звернути увагу на те, як часто на екрани стали випускатися мультики – аніме, наприклад, корейських режисерів чи американських. Однак, лідерів завжди був і залишається на даний момент саме японські картини. Наприклад, золота струна, яку можна подивитися онлайн на http://animemovie.ru.

Факт 7. За мотивами Матіко Хасэгавы був створений найдовший аніме – серіал під назвою «Садзаэ-сан». На екранах він з’явився в 1969 році, а показують його досі. Не одне покоління японців зросла, спостерігаючи за тим, в які ситуації потрапляє героїня Садзаэ і її сім’я.

Факт 8. «Кіт у чоботях» та «Летючий корабель» – перші анимсе, які були показані глядачам СРСР.