Цікаві факти про Англію

Цікаві факти про Англію

Англія – ​​країна настільки дивна, що цікаві факти, історії, події можна писати не один день. І людей, які вчать англійську мову, ця країна вабить до себе. У свою чергу англійці дуже часто допомагають вивчити англійську по скайпу, адже давно всім відомо, як важлива практика розмови з носієм мови. І так цікаві факти:

Лондон – один з найвпливовіших міст світу, а так само не варто забувати про те, що він вважається так само одним з найбільших міст.

Офіційною мовою Англії з 1066 по 1362, вважався французька.

В Англії дуже багато людей, які страждають ожирінням: 23% становлять жінки і 22,3% – чоловіки. Серед країн Європи цей показник найвищий.

Населення Англії дуже відрізняється від будь-якої іншої країни, так як класова система визначається не кількістю грошей, а сукупністю різних інших факторів, які не несуть матеріальної цінності, наприклад, освіта, манери поведінки, сім’я, і ​​так далі. Такі багаті люди, як наприклад знаменитості, будь то співак чи актор, можуть спокійно ставитися до нижчого класу.

Поліцейські Британії не носить із собою ніяка зброя. Винятком є ​​різні надзвичайні обставини.

В одній відомій селі Хей-он-Вай, знаходиться найбільший у всьому світі книжковий second hand. Це село в 1977 році проголосила себе незалежною від Великобританії ..

У графстві Уїлтшир розташований найвищий, 40 метровий, штучний курган у всьому світі. Він називається Сілбері-Хілл і зведений приблизно 4750 років тому.

У Західному Лондоні розташовується кіностудія Ealing Studios, яка є найстарішою працюючою кіностудією в усьому світі. Вона заснована в 1902 році.

Саме в Лондоні був відкритий, в 1829 році, перший у світі громадський зоопарк.

Найбільшою і найстарішою королівською резиденцією в світі вважається Віндзорський замок. Ця резиденція була побудована в 1070 році, а в 1170 році вона була перебудована у камені.

Погода в Англії дуже дощова. дощі і туман – постійні супутники. Клімат, в основному, досить вологий і м’який. Дуже рідкісне явище – низька температура, дуже рідко буває нижче -5 С, а вище, ніж +30 не буває.

Так само в Англії знаходиться найвище колесо огляду в усьому світі. Називається цей атракціон «Лондонський Око» і розміром цей гігант 135 метрів.

Так само в Англії знаходиться один зі славнозвісних археологічних пам’яток у світі – Стоунхенд.