Цікаве про кільця

 

Цікаве про кільця

Західні жінки носять спеціальні кільця, які називаються материнськими. При цьому кількість каменів на них строго відповідає кількості дітей, які у них є.

Заборона на носіння обручок є у Великобританії. Вона поширюється на працівників медицини. Під час дезінфекції рук, місце під кільцем залишається не опрацьованим.

Цікавий спосіб вилову риби придумали жителі держави Науру. Снасті для лову складаються з кільця, мотузки і живої птиці-фрегата. Їй на шию надягають кільце, до нього прив’язують мотузку і відпускають ловця в океан. Фрегат ловить рибу, але кільце на шиї не дає йому її проковтнути. Видобуток дістається кмітливому тубільцеві.

Унікальний музей є на одній з набережних Калінінграда. Відвідувачів туди пускають тільки через металеве кільце. Його діаметр становить 68 см. Встановлено воно перед входом. Причина такої процедури полягає в тому, що музей – це підводний човен.

Великі срібні кільця були невід’ємним атрибутом кавказьких горців в 19 столітті. Вони використовувалися не як прикраса, а як допоміжний засіб, що полегшує зведення тугого курка пістолета.

Багато офіцерів російської армії з початку 19 століття почали носити кільця. Їх виготовляли з недорого металу із золотою підкладкою. На них були вигравирувані ім’я та прізвище офіцера. За рахунок використання сталі або заліза, кільця не привертали уваги грабіжників. Тому після загибелі солдата, його ім’я і прізвище було легко визначити.

Збирачі їстівних равликів в Швейцарії зобов’язані при собі мати дозвіл на збір і кільце, діаметром 35 мм. Якщо равлик проходить через нього, то його слід відпустити.

Сер Елтон Джон є англійською дворянином. Його герб являє собою широкі кільця чорного та срібного кольору. Він символізує компакт-диск і платівку.