Традиції пов’язані з дипломом

Традиції пов'язані з дипломом

Для кожного студента захист диплома – дуже важлива подія і має свої традиції. Наприклад, в Європі існують університети, в яких прийнято в день захисту диплома закидати один одного курячими яйцями. Дивно, проте в Росії це традиція чомусь не прижилася. Але в багатьох університетах прийнято, наприклад, видавати учням несправжні дипломи, в яких виставлені оцінки за предмети, яких не існує. Ще деякі студенти замовляють значки з веселими записами: наприклад, «обережно, спеціаліст».

Якщо ви строго переконані, що такої події, як випускний, не варто особливо радіти, а сприймаєте це, як початок нового шляху до вашого успіху – ви можете подарувати вашому другу, який розділяє вашу точку зору, книгу про те, як стати успішним чи як зробити кар’єру. Людині буде приємно отримати такий подарунок, адже з нього можна дізнатися багато пізнавального.

Так само прийнято обов’язково фотографуватися. Багато роблять альбоми для того, щоб не забути своїх однокурсників, та й для того, щоб не забути ніякі, навіть самі незначні дрібниці, пов’язані з цим днем. Можна навіть зробити фото сесію і закарбувати деякі фрагменти з життя студентів. Повірте, перегляд такого альбому принесе вам величезне задоволення, коли ви вирішите переглянути його через кілька років після випуску.

Не забувайте, що ви не тільки закінчили навчання і отримали диплом, ви ще й назавжди залишаєте стіни навчального закладу. Від цього стає вельми тоскно і сумно, тому потрібно зробити все можливе для того, щоб у вашій пам’яті назавжди залишився університет. Буде вельми до речі, наприклад, футболки, на яких буде зображений логотип університету. Загалом, це може бути все, що завгодно, все, на що буде здатна ваша фантазія. Так само дуже запам’ятатися перероблена вами пісня, в якій ви прославляйте стіни вашого улюбленого навчального закладу.