Топ -10 цікавих весільних фактів

Топ -10 цікавих весільних фактів

1. Індійські жінки давньої професії традиційно повинні мати чоловіка. Чоловіки таких жінок – не ревниві, вигляд мають досить значний, а головне – вони довговічні. А все тому, що такі жінки виходять заміж… за дерева.

2. Принц Португалії по імені Педру, повернувся з війни і дізнався сумна звістка. Загинула його кохана Інесс, наречена. Вона втратила життя в результаті палацового змови. Після того, як колишній принц прийняв корону й став королем, все ще його з’їдали горі зсередини. Педру прийняв рішення обвінчатися з мумією своєї улюбленої Інес де Кастро. Відразу після весільної церемонії мумія була повернута на своє колишнє місце: в королівський склеп.

3. Сюзен Свенсон, шведська дівчина, мріяла знайти собі нареченого. Вона написала свою адресу і разом з фотографією засунула в пляшку і відправила її в Балтійське море. Всього через пару місяців пляшку знайшли, що знаходилися на шведському риболовецькому сейнере, моряки. Екіпаж складався з 23 осіб, за дивним збігом обставин, всі холостяки. Так всім складом вони і з’явилися за вказаною адресою. Дівчина вийшла заміж за капітана. Після цього вона поступово розлучалася і в результаті побувала замужем за всім екіпажем сейнера.

4. Королева Англії, Велика Єлизавета вийшла заміж за саму Англію. Історики твердять, що випадок дуже цинічний, але неординарний.

5. В наш час йдуть постійні суперечки на тему: чи можна дозволяти одностатеві шлюби. Чи може чоловік одружується на чоловікові? Або ж навпаки: жінка на дівчині? Невідомо, в яку користь вирішать дане питання в Англії. Адже тамтешнє законодавство базується на прецедентах. Англієць має право одружитися на самому собі. Згідно з рішенням суду в процесі Бишим проти Бишима від 1855 року. Неможливо уявити, як проходить цей процес, але таке право існує.

6. Житель Мельбурна пережив два невдалих шлюбу. Після цього він сильно розчарувався у всьому жіночому населення. Він вирішив одружитися на своє власне телевізорі. Сама церемонія проходила будинку. Велася весільна церемонія священиком, були присутні близькі люди. Наречений дав урочисту клятву, що буде захищати, любити і поважати свою новоспечену дружину до кінця свого життя. Як і належить, чоловік 42 років носить на пальці обручку. Друге кільце, призначене для дружини, лежить на телевізорі.

7. Перший палац одруження для домашніх тварин був відкритий в Будапешті. Новоспечені «чоловік і дружина» замість кілець надягають на лапи браслети. А придбати «обручки» можна, замовивши у ювеліра. Фірма Burderry у своїх магазинах пропонує домашнім улюбленцям і весільні наряди. Як і у людей, на подібних церемоніях, гості вітають «молодят», п’ю і гуляють.

8. Дуже суворо ставляться до стародавньої жіночої професії в мусульманських країнах. Однак у багатьох країнах жінки не порушують закон завдяки так званим «нічним муллам». Так називається укладений шлюб на одну ніч, між клієнтом і жінкою. На ранок вони просто розлучаються.

9. Якийсь барон Рейнгштадтский засмутився, коли зрозумів, що його улюблена сестра вирішила вийти заміж за… привид сера Гейдрика. Але, не дивлячись на свій стан, все – таки організував весілля. Правда, вона відбулася таємно. Церква ні в якому разі не схвалила б подібну. Так як наречений, ясна річ, не зволив з’явитися, його роль виконував портрет.

10. У клініку доктора М. Шмидеберга потрапила одна пацієнтка, яка без пам’яті була закохана в свою машину. Радіатор авто був вимазаний кремом для засмаги, а фари ж прикрашали приклеєні вії. Настав момент, коли жінці прийшло в голову укласти з автомобілем шлюб у церкві. Після такої заяви жінка була поміщена в психіатричну клініку.