ТОП-10 невдах Не повторюйте їхніх помилок

ТОП-10 невдах Не повторюйте їхніх помилок

  1. У 1993 році відбувся фінал Кубка Кока-коли з футболу, в якому гравець «Арсеналу» Стів Морроу забив гол, який приніс перемогу його команді. За традицією одноклубники виносили героя матчу з поля на плечах, однак відволіклися і впустили його на газон. Морроу довелося достроково закінчити сезон через перелом ключиці.
  2. Борючись зі спекою, Крістос Бертсос спорудив у своєму будинку кондиціонер, основною деталлю якого був гігантський пропелер літака. Коли Бертсос включив своє дітище, дах його будинку зірвало, і вона полетіла в невідомому напрямку.
  3. Пенсіонерка з Шеффілда прожила 20 років в темряві, тому що не захотіла піднімати шум з-за того, що в її будинку відключили електрику.
  4. У 1994 році автомобіль Де Вітта Фінлі застряг у снігу в горах на півночі США. Замість того, щоб пошукати допомогу, Фінлі понадіявся, що його знайдуть, і залишився в машині. За висновком лікарів, він прожив кілька місяців, перш ніж помер від голоду. Примітно, що якщо б Фінлі вийшов з машини, він би знайшов в декількох метрах від неї прекрасну дорогу, по якій він легко спустився б з гори.
  5. У 1981 році Ванда Енніс вчинила збройне пограбування автозаправної станції. На наступний день вона прийшла в жах, побачивши в новинах репортаж про пограбування, в якому була показана постраждала станція: вона вирішила, що її зняли на плівку на місці злочину і з хвилини на хвилину заарештують. Зібравши речі, вона вирушила з повинною.
  6. Іван Макгвайр вирішив зняти на відеокамеру один зі своїх стрибків з парашутом. Він хитромудрим способом прикріпив камеру до шолома і стрибнув з вертольота, однак з’ясувалося, що він відволікся на додаткове обладнання, що забув взяти з собою найголовніше – парашут. Нещасний розбився, а камера залишилася цілою.
  7. В кінці свого шоу аргентинський фокусник Марва попросив свого асистента вистрілити йому в голову з рушниці. Гримнув постріл, і Марва, тріумфуючи, витягнув кулю з рота (фокус, мабуть, був розрахований на дітей дошкільного віку). Тим не менш присутній у залі золотошукач Марко Аспрелла був захоплений трюком і зі словами: «А зловіть-ка цю!» – вистрілив у голову фокусника зі свого пістолета. Маг довго не мучився. На суді Аспрелла виглядав пригніченим і ніяк не міг зрозуміти, чому фокусник не спіймав його кулю. Він був виправданий.
  8. Два нью-йоркських юриста вирішили позмагатися в бігу в коридорі адміністративного будинку. До нещастя, один з них занадто сильно розігнався і, не зумівши подолати силу інерції, випав з вікна 39-го поверху.
  9. В результаті залізничної аварії в Мюнхені двоє чоловіків втратили руки. Доктора знайшли їх і пришили, але незабаром зрозуміли, що в поспіху переплутали руки. У чоловіків виявилася одна і та ж група крові, тому операції пройшли успішно, і після деяких вмовлянь потерпілі погодилися зріднитися зі своїми новими руками.
  10. Лаурен Роду посперечалася з друзями, що вона володіє ультразвуковим зором, і, щоб довести це, вирішила проїхати з зав’язаними очима через центр Оттави. В результаті Роду переїхала пішоходу ногу і врізалася відразу в три автомашини, одна з яких була поліцейська.