Топ-10 найбільш високооплачуваних професій у науці США

Топ-10 найбільш високооплачуваних професій у науці США При вмілому виборі професії можна не тільки задовольнити свою цікавість за рахунок платників податків, а й добре заробити. Ми представляємо 10 найбільш затребуваних і високооплачуваних професій, пов’язаних з наукою, на прикладі США.

Інженер-нафтовик

У цій професії дослідники розробляють нові способи поліпшення видобутку нафти і газу. Область нафто- і газовидобутку постійно потребує нових інструментів і методиках і готова щедро розплатитися з розробниками.

В цій індустрії чимало різних спеціальностей, але найвищі зарплати у інженерів, що займаються безпосередньо видобутком нафти і газу.

Середня річна зарплата: $ 127 520.

Фізик

Фізики, які не тільки викладають в університетах, а активно залучені в актуальні наукові дослідження, зазвичай непогано заробляють. Одні висувають теорії і знаходять нові закони, що пояснюють явища в природі, інші спеціалізуються на практичних додатках фізичних законів і явищ.

Середня річна зарплата: $ 106 440.

Спеціаліст з інформатики та комп’ютерних наук

Вибрали кар’єру фахівця з комп’ютерних наук займаються теоретичними проблемами програмування та обробки даних, вирішують завдання, пов’язані як з програмним, так і з технічним забезпеченням.

Інформаційні системи, електронні дані, системний аналіз і комп’ютерне програмування – всім цим займаються окремі галузі комп’ютерних наук, розвиток яких непогано оплачують.

Середня річна зарплата: $ 100 900.

Інженер з апаратного забезпечення

Ця робота передбачає професійну підготовку в галузі електротехніки, комп’ютерного тестування, дизайну та інтеграції апаратно-програмного забезпечення. У таких фахівцях потребують практично у всіх галузях: державної, комерційної, наукової та військової.

Середня річна зарплата: $ 100 180.

Інженер з ядерної техніці

Додаток наукових і технічних даних, пов’язаних з ядерною фізикою, до проблем видобутку ядерної енергії та ефективного усунення радіоактивних відходів – ось основне коло завдань інженера-ядерника.

Середня річна зарплата: $ 99 750.

Астроном

З дітей, які люблять рахувати на небі зірки, можуть вийти справжні астрономи. Ця галузь науки вивчає явища в космосі і розширює пізнання людства про Всесвіт. Отримані знання можуть допомогти поліпшити і наше життя на Землі.

Середня річна зарплата: $ 99 730.

Інженер з програмного забезпечення

Інженери-програмісти займаються дослідженням, розробкою і тестуванням операційних систем, програмного забезпечення для комп’ютерів і комп’ютерних мереж, як локальних, так і глобальних для приватного, державного та військового секторів.

Середня річна зарплата: $ 94 520.

Математик

Зрозуміло, викладаючи математику в школі багато грошей не заробиш, проте математики, займаються серйозними дослідженнями, отримують непогану зарплату. В область їх діяльності входить, насамперед, додаток математичного апарату для потреб науки і промислового сектора.

Середня річна зарплата: $ 94 960.

Інженер з аерокосмічній техніці

Дизайн, конструкція і тестування ракет, літаків та інших літальних апаратів – основне завдання фахівців з аерокосмічній техніці.

Середня річна зарплата: $ 93 980.

Природничі науки

Хіміки, біологи та інші «природники» заробляють трохи менше астрономів і фізиків, але все ж на гідне життя, принаймні, в США, вистачає і їм.

Середня річна зарплата: $ 91 850.