Топ-10 інтимних рекордів

Топ-10 інтимних рекордів

1. У 1998 році по вулиці в США пробігло 1500 чоловік. Все б нічого, та тільки учасники марафону бігли голяком. Мічиганський університет встановив традицію такого забігу молодих людей перед літніми канікулами, в останній день семестру.

2. Проводилися дослідження, в яких брали участь 1300 чоловіків. Серед них знайшовся рекордсмен: його організм виробив насінної рідини в три рази більше норми. Це кількість склала 11 мілілітрів.

3. 2,5 сантиметра – найменша довжина чоловічого статевого органу, який був коли-небудь зафіксований.

4. Деякі рекорди просто вражають. Наприклад, Маон Ві, мешканка Кейптауна, є рекордсменкою, що має найдовше волосся на інтимному місці. Довжина волосяного покриву становить 80 сантиметрів. Жінка вирішила не зупинятися на досягнутому результаті і відростила волосся під пахвами довжиною в 70 сантиметрів.

5. Житель Німеччини, який проживає в місті Гамбурзі, є рекордсменом по викиду сімені на відстань. Він показав чудові результати – 5 метрів.

6. Найдовший статевий акт, який був зафіксований, тривав протягом 15 годин. Рекорд встановили порноактери: Мей Уест і партнер Тед.

7. Найбільші яєчка належать мешканцю Африки. Їх вага складає 70 кілограм, а діаметр – 60 сантиметрів. Радіти рекорду чоловік не поспішав. Така аномалія викликана паразитами. Вони порушили в паху у чоловіка кровообіг.

8. Імператор Морокко, Мул Ісмаїл встановив історичний рекорд самого плодовитого чоловіки. Він жив у XVIII столітті. За підрахунками, в 1703 році він став батьком 525 синам і 342 дочкам.

9. Порноактриса, яка встановила рекорд за кількістю статевих актів, за один день на порнофестивалі задовольнила 919 чоловіків.

10. Йерн Еге Сіана, датський хірург, справив найбільша кількість операцій на статевому органі. 1100 операцій збільшили «чоловіче достоїнство» з 5 сантиметрів до 14,5.