ТОП-10 фактів про марихуану

ТОП-10 фактів про марихуану

Згідно з дослідженням американських вчених, вживання марихуани може призвести до втрати пам’яті. Наприклад, можливо форсоване забування раніше вивченого матеріалу. Курс шкільної програми можна забути за кілька місяців вживання конопель.

10 місце: Рослина cannabis може рости практично в будь-якому середовищі. Швидкість його зростання становить в середньому 3-5 см в день. Висота дорослої рослини – близько півметра.

9 місце: Основний активний інгредієнт марихуани – це ТГК (delta-9-tetrhydrocannabinol). Психоактивний ефект від ТГК в малих дозах являє собою почуття розкріпачення і захоплення, а також спотворення сприйняття часу. Препарат також може викликати збільшення візуальної чутливості і загострення сприйняття смаку і запаху.

8 місце: Марихуана є найпопулярнішим після алкоголю розслаблюючим і підвищує настрій препаратом, який використовується по всьому світу. У всьому світі близько 162 мільйонів дорослих людей вживають марихуану не рідше одного разу на рік.

7 місце: 85% конопель по всьому світу вирощується в закритих приміщеннях при застосуванні яскравих ламп. Власне, саме це найчастіше й дозволяє ловити тих, хто вирощує марихуану нелегально: їх відстежують по серйозно підвищеного споживання електрики.

6 місце: З 1850 по 1942 марихуана була включена в фармакопею США як ліки від нудоти, ревматизму і болю, і була легко доступна в супермаркетах та аптеках.

5 місце: Існує більше 200 сленгових назв марихуани. Найбільш поширені – це «трава» і «хеш». У США її частіше називають просто «речовина».

4 місце: Власне, і назва «марихуана» походить від мексиканського сленгу. Як вважають, воно утворено від іспанської вимови імен Марія і Джейн. Двома цими іменами в мексиканському військовому сленгу позначаються повії або публічні будинки, в яких 1800-х роках і продавали марихуану.

3 місце: Марихуана частково або повністю легалізована в Чехії, Голландії, Бельгії, Швейцарії (приватне вживання), Австралії, Канаді та Ізраїлі (в медичних цілях). В Англії марихуана не легалізовано офіційно, але за її зберігання в невеликій кількості покладається тільки конфіскація продукту, але не арешт.

2 місце: За індійським повір’ям, куріння марихуани було улюбленим заняттям бога Шиви. Тому аскети-садху, шановані в індуїзмі як святі, вважають це заняття наближенням до Шиві.

1 місце: Згідно з підрахунками, після викурювання 800 "косяків" людина помре, але причиною смерті буде не передозування наркотику, а отруєння окисом вуглецю.