Тераса Ункай

Тераса Ункай

Пізнаючи простори інтернету і читаючи новини, згадалася мені красива фотографія (зверху) і я вирішив відшукати про неї інформацію. Виявляється, в Японії, на острові Хоккайдо є унікальне місце – тераса Ункай. Вона затишно розташовується на самій вершині гори, над хмарами. Ця тераса являє собою одне з найдивовижніших мальовничих і захоплюючих місць, з видом на море хмар під нею. У перекладі з японської мови Ункай перекладається як «море хмар».

Це дивовижне і неймовірне місце знаходиться в місті Томату, і туристи сиплють туди протягом багатьох років. Біле ковдру, що складається з хмар – не обман зору і не ілюзія. Це відбувається тому, що гарячі природні джерела району, а так само різна температура протягом кількох годин, коли ніч змінюється днем, і визначають формування хмар. Раніше це видовище було доступне лише небагатьом, до того моменту , поки не ввели систему гондол.

Для того, щоб побачити це видовище, необхідно всього лише рано вранці піднятися на гору, потім пройти до тераси, а потім спокійно піднятися вище рівня хмар і готово: перед вами вид, який напечатлится у Вашій пам’яті на все життя. Туристам представлена можливість споглядати світанок, помилуватися видом на вершини таких гір, як Токати і Хидака. Вершини цих гір з легкістю пронизують пухнастий туман досвітнім вранці. Поїздка на гондолі обійдеться приблизно в $ 20, проте, огляд не залишить байдужим нікого, і Ви не пошкодуєте про витрачені гроші.

Терасу Ункай відкривають на літні місяці, і навіть рада прийняти гостей, і до кінця вересня. Однак навіть такий невеликий період з ковдру хмар видно тільки 40 % з цього часу. В ті дні, коли над дивним місцем панує туман, рекомендуємо пройтися по схилах гір. Нагадуємо, що для того, щоб побачити всі принади з тераси, необхідно встати дуже рано. Гондоли починають свою роботу з перевезення відвідувачів з 4 годин ранку і до 8:30 ранку.