Синдром вампіра

Синдром вампіра

Цю хворобу ще називають ерітропоетіческой порфірією або хвороба Гюнтера, в народі ще простіше синдром вампіра. При цій хворобі у людини в організмі не утворюються еритроцити, які переносять залізо і кисень в клітини і тканини. Так само люди, які хворіють на це захворювання, не можуть перебувати на сонці, так як під прямими сонячними променями починається розпад гемоглобіну, якого у них дуже не багато. Виходячи з цього, люди змушені спати вдень, а вести активний спосіб життя вночі.

При попадання сонячних променів на шкіру хворого, особливо в область рота, шкіра дуже висихає і робиться нереально тонкої, і в результаті цього рот завжди напіввідкритий і видно зуби, в плоть до іклів, і створюється оманлива видимість хижий оскал.

Ще в давні часи була встановлена ​​причина хвороби, тому лікарі намагалися напувати хворих кров’ю, і, як і дивно, це дійсно допомагало. Всі симптоми хвороби і стали причиною появи легенд і казок про вампірів. Але насправді ці бідні хворі люди абсолютно ніякої небезпеки для оточуючих не представляють і живуть вони дуже не довго.