Стилі водіння в різних країнах

Стилі водіння в різних країнах

Марокко. На дорогах геть відсутня культура водіння. Автомобілів не багато. У машині може перебувати 5 -6 чоловік. Допустима швидкість 80 кілометрів на годину, а їдуть зі швидкістю 40. Вражає нездатність спрогнозувати ситуацію на дорозі. Водії не використовують сигнал повороту. На дорогах переважають Dacia Logan, Mercedes 124.

Італія, Португалія, Іспанія. Водії цих країн володіють знаменитим темпераментом. Не дивлячись на це, агресія відсутня. Про них можна сказати наступне: перевищують швидкість, «висять на хвості», не упускають випадку покліпати дальнім. Головними на дорогах вважаються мотоциклісти і скутеристи. Управляючі такими засобами пересування на дорогах поводяться нахабно. Навіть найдосвідченіший водій з легкістю може загубитися серед численних покажчиків і дорожніх знаків. Не дивлячись на те, що штрафи за перевищення швидкості набагато вище, ніж у нас, водії дуже люблять лихачить на дорогах. У цих країнах переважають: Alfa Romeo, Fiat 500, Seat:

Японія. Водії на дорогах виключно грамотні. Відрізняються особливою ввічливістю. Одна проблема: багато покажчики не перекладені на англійську мову. Це призводить до проблем з навігацією. На дорогах в Японії найчастіше зустрічаються маленькі машинки класу Kei cars, Nissan, Toyota, Honda.

США. Водії намагаються бути дисциплінованими. Часто бувають вельми розсіяними, так як вулиці дуже широкі, а транспортні засоби досить великі. Якщо за кермом позашляховика знаходиться жінка – тримайтеся якнайдалі. В Америці строго дотримується швидкість. Автомобіль для американця – головне. Навіть до магазину ви не зможете дістатися, якщо у вас немає авто. У багатьох штатах права видають особам, які досягли 16 років. Найчастіше в США ви зможете зустріти позашляховики або ж пікапи.

Росія. На дорогах цієї великої країни переважає хамство і надмірна нахабство. Дотримуються правил дорожнього руху не багато. Аварії трапляються чаші, ніж в будь-якій іншій країні. Водії все озлоблені, весь час знаходяться в нервовій напрузі. Lada – найпоширеніше транспортний засіб.

Німеччина. Водії на дорогах цієї країни не терплять неписьменності. Рухатися в темпі німців – вельми складно. Однак, якщо ви все – таки впораєтеся з цим завданням, вони стануть кращими сусідами по потоку на дорогах. Нервах водіїв Німеччині можна тільки позаздрити. У будь-яку секунду водій здатний натиснути на педаль гальма. Якщо житель Німеччини порушив правило дорожнього руху – ні за яких обставин цього не розкаже. На дорогах переважають автомобілі наступних марок: Audi, Volkswagen, BMW, Mercedens-Benz.