Страшна правда про шкоду пива

Страшна правда про шкоду пива Розвінчання міфів

Міф 1. Пиво – алкогольний напій корисний.

Насправді, пиво шкідливіше, ніж самогон і горілка, так як в процесі бродіння зберігаються отруйні з’єднання (альдегіди, метанол, ефіри…), яких в 10-100 разів більше, ніж в горілці, отриманій зі спирту вищої очистки.

Міф 2. Пивний алкоголізм – надумана проблема.

Насправді, пивний алкоголізм – важке психологічне захворювання. Для нього дуже характерна так звана, анозогнозія, тобто повне заперечення захворювання. Для вживання пива не потрібен накритий стіл або хоча б навіть формальний привід для випивки: пити можна одному, можна в компанії, можна вдома, можна на вулиці, можна сидячи, а можна на ходу і т. д. Тому з точки зору наркології, пивний алкоголізм – це важка, важко піддається лікуванню варіант алкоголізму.

Міф 3. Пиво корисно тим, що знижує вживання горілки.

Насправді, пиво – це найбільший самообман всіх народів. Одна пляшка пива еквівалентна 50-100 грамам горілки, залежно від фортеці. Випиваючи 5-6 пляшок пива, ви можете отримати дозу етилового спирту, рівного пляшці горілки. Але психологічно ви захищені: який випиває пляшку горілки в день – явний алкоголік, а який випиває 2-3 літри пива – «звичайний» людина, а часом навіть справляє враження вдалого і щасливого. Крім того, статистика показує, що споживання горілки зростає разом зі споживанням пива. Не даремно існує крилата фраза – «Горілка без пива – гроші на вітер».

Міф 4. Пиво корисно для травлення.

Більшість людей пригадують, що спочатку їм не подобався смак пива, вони швидше знаходили його противним і гірким. Однак випивка сприймалося, як символ дорослості. Які б корисні і цілющі властивості не приписувалися хмелю, його смоли, будучи канцерогенами, неминуче роблять свою згубну справу, зокрема, сприяють розвитку раку травного тракту.

Міф 5. Пиво корисно вмістом вітамінів.

Багато хто вважає, що, вживаючи пиво, вони задовольняють свою денну потребу майже у всіх необхідних елементах і вітамінах. Вітаміни надходять до пива в основному із солоду, багатого на вітаміни групи В. Однак у процесі приготування пива концентрація вітамінів неминуче знижується, і в результаті стає нікчемною. Щоб забезпечити 100% добової потреби в цьому вітаміні потрібно випивати 10 літрів пива в день.

Міф 6. Користь пива для нирок.

Пиво вимиває з організму білки, жири, вуглеводи і мікроелементи, особливо калій, магній і вітамін С. При дефіциті калію відбуваються зриви серцевого ритму, виникає сухість шкіри, болі в литках, слабкість в ногах. Дефіцит магнію небезпечний тим, що змінюється фон настрою, людина стає дратівливою, плаксивою, погано спить. З вимиванням вітаміну С знижується імунітет, розвивається гіпоксія мозку, страждає інтелект, частіше виникають простудні захворювання. Тому про користь пива для нирок ніякої мови не може бути. Ниркам доводиться через себе пропускати величезну кількість пива і очищати його. Про користь мова йти не може в принципі.

Міф 7. Користь пива для дітородної функції.

Деякі вважають, що пиво корисне для потенції і взагалі допомагає при спілкуванні з іншим підлогою. На самому, справі все інакше. Через токсичної дії на надниркові залози, алкоголь блокує вироблення в них андрогенів, що обумовлюють половий потяг. Тому, першою розплатою за зловживання пивом стане зниження статевого потягу. У чоловіків зловживання пивом призводить до незворотних дегенеративних змін в насіннєвих канатиках. В результаті, в організмі починає виділятися речовина, що пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону, що в подальшому призводить до зміни зовнішнього вигляду чоловіка: розростаються грудні залози, стає ширшим таз. У жінок, що вживають пиво, зростає ймовірність захворіти на рак, а якщо це годуюча мати, то у дитини можливі епілептичні судоми. Також у жінок стає грубішим голос і з’являються так звані «пивні вуса».