Сон голяка

Сон голяка

Більшість людей воліють сон без одягу. І, як з’ясовується, це не просто так: вченими доведено, що такий сон у багатьох відношеннях корисний.

Знімає біль. Оскільки людина не може на всьому протязі дня знаходиться повністю без одягу, то від неї потрібно позбавлятися хоча б під час сну, так як одяг трохи ускладнює вільну циркуляцію крові. Такий маневр знімає дискомфорт і напругу, які утворюються в нервових сплетеннях черевної порожнини, а так само усуває біль в області живота.

Захистить статеві органи. Волога на нижній білизні у жінок здатна викликати дискомфорт і збільшує ймовірність інфекції. Сон голяка знижує цю ймовірність, при цьому допомагаючи уникнути грибкових захворювань. А чоловікам сон голяка допомагає підтримувати оптимальну температуру яєчок і тому підвищує якість сперми і плодючість, стверджують медики.

Підвищує якість життя. Дуже складно після важкого робочого дня зануриться у спокійний сон. У результаті: під час наступного робочого дня нам не хочеться нічого, тільки спати. Спробуйте просто на ніч зняти з себе весь одяг і сон, як у немовляти вам забезпечений. А хороший і якісний сон забезпечить вас енергією на весь наступний робочий день.

А ще перед сном рекомендується прийняти ванну, так як це допоможе вашій шкірі краще дихати. Температура так само грає не мало важливу роль. Ще й вологість повітря в спальні повинні бути оптимальними, щоб ви не прокинулися з застудою.